Календар

Жовтень 2017
П В С Ч П С Н
« Вер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • img_20160211_143518.jpg Мета конкурсу - привернути увагу суспільства, у тому числі свідомо активної молоді, до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпечної праці на виробництвах у підростаючого покоління як майбутніх роботодавців та працівників, а також популяризації превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.
    При виконані робіт учні виявили творчість, креативність, розуміння необхідності дотримання вимог охорони праці. На розгляд журі подали роботи 48 учнів Білопільської СЗШ І-ІІІ ст., Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст., Вовчинецької  СЗШ І-ІІІ ст., Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст., Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст., Жежелівського ЗНВК І-ІІІ ст., Зозулинецького ЗНВК І-ІІІ ст., Йосипівської СЗШ І-ІІІ ст., Козятинської СЗШ І-ІІІ ст. №9, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія», Комсомольської СЗШ І-ІІІ ст., Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст., Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст., Непедівської СЗШ І-ІІІ ст., Переможнянської СЗШ І-ІІІ ст., Пиковецького ЗНВК І-ІІІ ст., Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст., Флоріанівської СЗШ І-ІІІ ст., Широкогребельської СЗШ І-ІІІ ст., Іванковецької СЗШ І-ІІ ст., Кашперівського ЗНВК І-ІІ ст., Пляхівського ЗНВК І-ІІ ст.

    Відповідно до рішення журі конкурсу переможцями стали:
    І вікова категорія (6-10 років):
    І місце:
    П’явчук Віталіна (Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст., керівник Демченко Н.В.);
    ІІ місце:
    Томчук Анна (Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст., керівник Демченко Н.В.)
    ІІІ місце:
    Рибак Іван (Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст., керівник Левчук С.Ф.)
    ІІ вікова категорія (11-14 років):
    І місце:
    Георгієш Геннадій (Непедівська СЗШ І-ІІІ ст., керівник Фінашина Н.М.)
    ІІ місце:
    Хрищенюк Захар (ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія», керівник Хрищенюк І.В.)
    ІІІ місце:
    Мелешкіна Катерина (Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст., керівник Дзигар Н.М.)
    ІІІ вікова категорія (15-18 років):
    І місце:
    Дубик Марина (Зозулинецький ЗНВК І-ІІІ ст., керівник Дзигар Л.В.)
    ІІ місце:
    Макарчук Юлія (Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ст., керівник Крот Н.С.)
    ІІІ місце:
    Гриців Марія (Іванковецька СЗШ І-ІІІ ст., керівник Осадча Т.В.)

    Організатори районного конкурсу бажають переможцям вибороти призові місця і на обласному етапі.
    Павлюк К.О., методист ПНВЦ

    img 20160211 143458 11 лютого 2016 року відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Охорона праці очима дітей» фото

    img 20160211 143507 11 лютого 2016 року відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Охорона праці очима дітей» фото

     

    img 20160211 143518 11 лютого 2016 року відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Охорона праці очима дітей» фото

    Автор: admin, 15:46

Потребление памяти: 12.12MB