Архів:

Календар

Червень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • img_5669.JPG 28 жовтня цього року делегація освітян Козятинщини (до складу якої входили керівники освітніх закладів, голови профспілкових комітетів, працівники відділу освіти) перебувала на Черкащині. Делегацію очолювали начальник відділу освіти Аліна Діденко та голова ради профспілки працівників освіти і науки Олена Старушок.
  Господарі зустріли нас на кордоні Канівського району, після чого освітяни Козятинщини відвідали Степанецьку спеціалізовану школу та Ліплявський НВК, побачили презентації роботи шкіл, ознайомилися із навчальною базою закладів, обмінялись враженнями та педагогічним досвідом, прослухали концерти учнівської художньої самодіяльності.
  Наша делегація спільно з працівниками відділу освіти Канівської райдержадміністрації поклонилась Великому Кобзареві і поклала квіти на Чернечій горі, відвідала Музей Шевченка.
  Усі учасники делегації щиро дякували канівчанам за гостинність, змістовну організацію зустрічі. Тому Аліна Діденко запросила найближчим часом делегацію освітян Канівщини відвідати Козятинський район. Як пишеться у протоколах, «запрошення було прийняте з вдячністю».
  Сподіваємось, що наш візит стане початком дружби і тісного співробітництва між відділами освіти та навчальними закладами Козятинського і Канівського районів.

   БУДУЄМО ПЕДАГОГІЧНІ МОСТИ фото

   БУДУЄМО ПЕДАГОГІЧНІ МОСТИ фото

   БУДУЄМО ПЕДАГОГІЧНІ МОСТИ фото

   БУДУЄМО ПЕДАГОГІЧНІ МОСТИ фото

   БУДУЄМО ПЕДАГОГІЧНІ МОСТИ фото

  Автор: admin, 14:56

Потребление памяти: 11.85MB