• 26 жовтня 2012 року в ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В. Підгорбунського Козятинської районної ради відбулася конференція «Дитячий садок—школа : крок назустріч» з питань наступності дошкільної і початкової освіти.

  Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини.
  Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те,
  що робила вчора. Нехай нове з`являється поступово
  і не збентежує лавиною переживань.
  В. Сухомлинський

  Перехід дитини з дитячого садка у школу є важливим етапом її життя, який пов`язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей тощо. Тому дуже важливо, щоб дитині допомогли усвідомити, що дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання, а все те, що чекає дитину у школі, є продовженням того, чим займалася, що опановувала вона раніше. Усе це можливе за дотримання принципу наступності дошкільної та початкової освіти.
  У ході роботи конференції були розглянуті теоретико-методологічні аспекти проблем наступності дошкільної та початкової освіти, нормативно-методичне забезпечення передшкільної освіти, питання психологічної готовності дитини до школи. З «портретом» випускника дошкільного навчального закладу познайомила керівник РМО вихователів ДНЗ. Проблеми формування мотивації навчання та адаптації першокласників порушували учителі початкових класів.
  Педагоги обмінялись досвідом роботи з даного питання. Присутні переглянули презентації ігрових куточків, ландшафтного дизайну територій навчальних закладів, організації роботи з дітьми п`ятирічного віку.

  Автор: sasha, 14:27

Потребление памяти: 12.03MB