Архів:

Календар

Серпень 2020
П В С Ч П С Н
« Лип    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • pma7r-guhjq.jpg 15 квітня 2016 року в приміщенні Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. відбувся творчий звіт «Дитини року Козятинського району-2015», «Суперстаршокласниці - 2016», голови учнівського комітету «Лідер» Миколаївського ЗНВК Ірини Товмар. Протягом усього «творчого життя» Ірина виступала і як солістка, і як учасниця цілої низки художніх колективів. Підтвердженням цьому є численні нагороди, дипломи, грамоти, які були розміщені біля актової зали школи.
  Бурхливими оплесками глядачі зустрічали усі концертні номери: і сольну пісню від «іменинниці», і вокальний ансамбль «Криниченька» Миколаївського ЗНВК, і зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі», і вокальний ансамбль «Камертон» Позашкільного навчально-виховного центру Козятинського району. Родзинкою свята стала пісня «Чорна хмара» у виконанні Ірини та «гостя» з Йосипівки Віталія Снодчика.
  Із усіх творчих колективів, у яких брала участь Ірина найбільшу славу здобув чеський народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Студанка». Яскравий танець ансамблю викликав захоплення у глядачів.
  Дуже зворушливим було вітання директора Миколаївського ЗНВК Лановик Лариси Ярославівни, яка сказала, що за 50 років існування школи такого творчого звіту не було. Побажала Іринці успіхів, натхнення і перемог. А потім вітати свою вихованку на сцену вийшов у ПОВНОМУ складі весь педагогічний колектив школи.
  А ще Ірині дуже повезло з родиною. Мама завжди поряд і в школі, і вдома, а тато поряд завжди і навіть на сцені. Всіх розчулила «Пісня про донечку» у виконанні Сергія та Ірини Товмарів.
  Ведучими свята були Стратійчук Сергій Ігорович, заступник директора ПНВЦ та Киричишина Ірина Вікторівна, вчитель Миколаївського ЗНВК, які розповідали глядачам про творче життя Ірини. А ще Стратійчук С. І. подарував Ірині пісню «Моя маленькая леди».
  Товмар Ірину із творчим звітом вітали начальник відділу освіти Діденко Аліна Анатоліївна (яка ще й до того з вокальним ансамблем «Камертон» подарувала іменинниці та всім присутнім пісню), перший заступник голови районної державної адміністрації Прохоров Сергій Валерійович, заступник голови Козятинської районної ради Задорожнюк Анатолій Васильович, сільський голова с. Миколаївка Киричишин Володимир Григорович.
  А ще було багато посмішок і щирих побажань нових творчих злетів і звершень.

  1wo3bkgjlds «Душі криниця – правди джерело» фото

  3bvlbfefbt0 «Душі криниця – правди джерело» фото

  3wkqskmgyg4 «Душі криниця – правди джерело» фото

  3wwubogufl8 «Душі криниця – правди джерело» фото

  anqx iisnes «Душі криниця – правди джерело» фото

  eklwp6nw6 c «Душі криниця – правди джерело» фото

  ivrzqt7eemo «Душі криниця – правди джерело» фото

  lyh1lqpvtkw «Душі криниця – правди джерело» фото

  mnych4zbomo «Душі криниця – правди джерело» фото

  ojmgk681 fo «Душі криниця – правди джерело» фото

  pma7r guhjq «Душі криниця – правди джерело» фото

  Автор: admin, 13:46

Потребление памяти: 11.87MB