Архів:

Календар

Червень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • dushi_kr14.jpg Хто б що не говорив, але справжнє мистецтво не буває провінційним. Про це засвідчив творчий вечір заступника директора ПНВЦ Сергія Стратійчука, який проводився 22 грудня в приміщенні актової зали залізничного училища відповідно до наказу по відділу освіти і започатковував цикл творчих звітів кращих колективів і окремих виконавців освіти Козятинщини.
  Це був концерт, у якому зовсім не було слабких номерів. Глядачів радували і сам бенефіціант, і усі аматори, яких він запросив до участі у своєму вечорі.
  Тендітна і ніжна Ірина Товмар (Миколаївська СЗШ), яскравий і мужній Олександр Ярошенко (Бродецька СЗШ), абсолютно неперевершений Дмитро Плотніцький (Іванковецька СЗШ) не лише блискуче справились із почесною місією ведучих свята, а й були учасниками багатьох концертних номерів. Неначе друге дихання отримали учасники зразкового хореографічного ансамблю «Зірки Арчі» (Самгородоцька СЗШ, керівник – Анна Пасічнюк), які були цього вечора дуже оригінальні і у власних танцювальних композиціях, і коли вони акомпанували вокальним номерам. Приємною несподіванкою стали виступи Інни Хрищенюк (Журбинецька СЗШ) та Віталія Юхимця (Дубовомахаринецька СЗШ), які вперше «засвітилися» на районній сцені.
  А тріо «Камертон» (Володимир Афанасьєв, Володимир Григорєв, Сергій Лещук) просто зачарувало усіх присутніх жінок! А Аліна Біда (Козятинська СЗШ № 9), яка підкорила не дитячим вмінням читати достатньо складні і серйозні вірші! А Дмитро Андріюк, який достатньо несподіванно виконав пісню С. Стратійчука «Каблучки»!
  Було приємно знов після декількох років бачити на сцені одразу два склади Молодіжного козятинського агітаційного театру: молодший (Козятинська СЗШ № 9) прочитав вірші С. Стратійчука, а ветерани МКАТу, що називається «з листа», виконали пісню.
  Звичайно, вершиною концерту стали дуети Сергія Стратійчука із ініціатором та натхненником заходу, начальником відділу освіти Аліною Діденко.
  Було приємно бачити на святі голову Козятинської районної ради Валерія Стахова, який оголосив вітальну адресу ювілярові і нагородив його почесною грамотою районної ради.
  Безліч квітів, оплесків, щирих та добрих слів, гарний настрій усіх присутніх засвідчили, що започаткований цикл вечорів «Душі криниця – правди джерело» обов’язково знайде своє логічне продовження, адже не перевелись талановиті люди на землі Козятинській.

  dushi kr1 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr2 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr3 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr4 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr5 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr6 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr7 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr8 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr9 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr10 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr11 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr12 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr13 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  dushi kr14 «ДУШІ КРИНИЦЯ – ПРАВДИ ДЖЕРЕЛО» фото

  Автор: sasha, 12:45

Потребление памяти: 11.9MB