Архів:

Календар

Червень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • jroshzqm7e8.jpg Оце було свято! Оце були змагання!
  Вдруге в історії туризму козятинської освіти проведений справді відкритий Кубок з туристського багатоборства серед працівників освіти.
  Весняними, сонячними днями зібрались туристи-краєзнавці на базі РКЗОВ «Пролісок» (с. Йосипівка). Гарна погода, чудовий настрій учасників, високий організаційно-методичний рівень підготовки змагань одразу були запорукою вдалого проведення Кубку.
  У змаганнях взяли представники 9 шкіл району і (що особливо приємно!) збірна команда Липовецького району.
  А ще додали спортивної наснаги учасникам змагань привітання від першого заступника голови Козятинської райдержадміністрації П. Пойди, начальників відділів освіти А. Діденко та І. Косач, голів рад профспілки працівників освіти і науки О. Старушок та В. Кучера, головного судді змагань Ф. Чашковського.
  А потім почалося!
  Кубок з краєзнавства містив у собі змагання з укладання наплічника, запалення ватри, встановлення намету, в’язання туристських вузлів, географії та краєзнавчої вікторини.
  Кубок з велотуризму включав три дисципліни: «тріал», «велофігурка», «крос».
  Вперше на вчительських змаганнях проводився Кубок з орієнтування (як і очікувалось, лідером виявилась майстер спорту Марина Наконечна, що виступала за команду «Антарес»).
  Найскладнішим для учасників був старт на дистанції з пішохідного туризму.
  А найемоційніше наші команди сприйняли участь у Кубку з водного туризму – бідний катамаран інколи аж скреготав від натуги, а одне весло все ж таки не витримало напруження і зламалося!
  А які смачні кулеші, юшки та (навіть!) борщі наварили на вогнищах учасники команд! А які пісні співалися вечорами під гітару! А скільки нових знайомств і справжньої туристичної дружби подарував Кубок!
  А ще слід зазначити, що серед учасників змагань були помічені директори і заступники навчальних закладів району! А ще, крім вчителів, були і соціальні педагоги, і завгоспи, і сторожа, і педагоги-організатори. А ще в одному змаганні за команду «Пілігріми» Козятинської СЗШ І-ІІІ ст. № 9 виступили (бо ж Кубок – відкритий!) перший заступник голови райдержадміністрації Павло Пойда і начальник відділу освіти Аліна Діденко.
  За результатами усіх етапів ІІІ місце посіли команди Безіменського ЗНВК і збірна Липовецького району, ІІ місце вибороли туристи Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст. і ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
  І місце і перехідний кубок змагань заслужено одержала команда «Антарес», складена з педагогів Самгородоцької, Миколаївської та Йосипівської СЗШ І-ІІІ ст., Самгородоцької спецшколи.
  Вітаємо переможців і чекаємо нових зустрічей на туристичних трасах!

  jroshzqm7e8 ІІ відкритий Кубок Козятинського району з туристського багатоборства серед працівників освіти «ПРОЛІСЯНСЬКА ВЕСНА  2015» фото

  padbt2vxkmq ІІ відкритий Кубок Козятинського району з туристського багатоборства серед працівників освіти «ПРОЛІСЯНСЬКА ВЕСНА  2015» фото

  Автор: sasha, 09:44

Потребление памяти: 11.89MB