Архів:

Календар

Червень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • 30 січня на базі Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ступенів був проведений чемпіонат району з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях (особисто-командна першість), в якому взяли участь майже 70 школярів з 7 команд району – «Аюдаг» (Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст.), «Едельвейс» (Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.), «Гепаніс» (Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст.), «Компас» (Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.), «Пілігрим» (Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9), «Антарес» (Самгородоцька СЗШ І-ІІІ ст.), а також команда Пиковецького ЗНВК І-ІІІ ст.
  На жаль, з різних причин не всі команди змогли взяти участь у Чемпіонаті. Особливо прикро, що не приїхали представники туристичного клубу «Мрія» (ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія»), керівник якого Віктор Миколайович Левицький днями був закликаний до лав Збройних Сил України. Учасники змагання побажали йому успіхів у нелегкому ратному труді і щасливого повернення до рідної домівки.
  Юних туристів вітали директор ПНВЦ Ірина Акуленко, директор Вернигородоцької школи Олена Василишина, голова ради профспілки працівників освіти і науки Олена Старушок.
  Чемпіонат був проведений на високому рівні. Учні долали трасу перешкод, яка складалася з різноманітних технічних етапів. Школярі показали високий рівень фізичної підготовки, уміння користуватися туристським спорядженням, знання техніки безпеки тощо.
  У загальнокомандному заліку кращими стали:
  - І м. – «Гепаніс» Вернигородоцької СЗШ (кер. Чашковський Ф. А.);
  - ІІ м. – «Антарес» Самгородоцької СЗШ (Рукавчук В. О., Пасічнюк О. А.);
  - ІІІ м. – «Аюдаг» Безіменського ЗНВК (Казмірчук С.І.), «Едельвейс» Білопільської СЗШ (Шамро О. І.).
  Приємно бачити серед переможців нові обличчя, нові команди. Приємно щоразу чути від дітей: «Нічого немає кращого за туризм!»

  Автор: sasha, 10:57

Потребление памяти: 11.88MB