Календар

Липень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • cae-ij8zayq.jpg Позашкільним навчально-виховним центром 24 лютого 2016 року був проведений районний етап ІХ Міжнародного екологічного конкурсу.
    У відповідності до умов ІХ Міжнародного екологічного конкурсу роботи представлялися в номінаціях: мультимедійна презентація «Прянощі на кухні»; для учасників – учнів IV-VI класів: вірш «Ода овочу»; учасники учні І-ІІІ класів: мініатюра «Елітне здоров’я…»; художні роботи для вихованців дошкільних навчальних закладів (віком 5-6 р.), учнів І-ІІІ класів «Підставка під тарілку», «Лялька з шухляди на кухні», «Кулінарна книга «Мій здоровий сніданок»; художні роботи для учнів ІV-VІ класів: «Підставка під тарілку», «Мода на кухні» (фартух + рукавичка), «Кулінарна книга: Мій здоровий обід». На розгляд журі подали роботи 19 загальноосвітніх навчальних закладів, 6 дошкільних навчальних закладів.
    Художній рівень робіт, які були представлені на виставці, відповідав критеріям конкурсу: вироби відображали український колорит та майстерне володіння різноманітними техніками виконання.
    Відповідно до рішення журі конкурсу грамотами відділу освіти Козятинської райдержадміністрації нагороджено переможців районного етапу ІХ Міжнародного екологічного конкурсу:
    в номінації мультимедійна презентація «Прянощі на кухні»:
    - за зайняте І місце:
    Буренко Ілону (Зозулинецький ЗНВК І-ІІІ ст., керівник Храмлюк Т.І.);
    - за зайняте ІІ місце:
    Парчевську Ольгу (ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія», керівник Соломська О.А.);
    - за зайняте ІІІ місце:
    Болгарську Юлію (Кашперівський ЗНВК І-ІІ ст., керівник Кухарець І.О.);
    в номінації «Ода овочу»:
    - за зайняте І місце:
    Ліпніцьку Анастасію (ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія», керівник Олексюк Т.В.);
    гурток «Дивослово» Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. (керівник Острожинська О.В.);
    - за зайняте ІІ місце:
    Ясюк Аліну (Вовчинецька СЗШ І-ІІІ ст., керівник Хомич І.А.);
    гурток «Рідне слово» Бродецької СЗШ І-ІІІ ст. (керівник Острожинська Т.В.);
    - за зайняте ІІІ місце:
    Кравець Дар’ю (Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст., керівник Василишина Т.В.);
    в номінації мініатюра «Елітне здоров’я»:
    - за зайняте І місце:
    гурток «Дивослово» Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст. (керівник Острожинська О.В.);
    в номінації «Підставка під тарілку»:
    Дошкільне відділення
    - за зайняте І місце:
    Вдовіну Марію (Глуховецький ДНЗ «Берізка», керівник Черніцька О.М.);
    - за зайняте ІІ місце:
    Черепова Артура (Глуховецький ДНЗ «Берізка», керівник Радківська А.Г.);
    - за зайняте ІІІ місце:
    Мосьондз Надію (Комсомольський ДНЗ «Ромашка», керівник Шемотюк Т.П.);
    Учні І-ІІІ класів
    - за зайняте ІІ місце:
    Ковальчук Дар’ю (Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст., керівник Василишина Т.В.);
    - за зайняте ІІІ місце:
    Луцюк Мар’яну (Гуровецька СЗШ І-ІІІ ст., керівник Хилюк Д.А.);
    Учні ІV-VІ класів
    -за зайняте І місце:
    Макарчук Ольгу (Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ст., керівник Крот Н.С.);
    в номінації «Лялька з шухляди на кухні»:
    Дошкільне відділення
    - за зайняте І місце:
    Нагребельну Маргариту (дошкільне відділення Кашперівського ЗНВК І-ІІ ст., керівник Ніколайчук Г.М.);
    - за зайняте ІІ місце:
    Дашкевич Ірину (Білопільський ДНЗ «Малятко», керівник Дробінчук І.);
    Леперт Мілану (Глуховецький ДНЗ «Берізка», керівник Сорочинська Т.А.);
    Учні І-ІІІ класів
    - за зайняте І місце:
    Кондратюк Софію (Білопільська СЗШ І-ІІІ ст., керівник Кондратюк Н.М.);
    Ваколюк Анастасію (Зозулинецький ЗНВК І-ІІІ ст., керівник Дзигар Л.В.);
    Луцюк Мар’яну (Гуровецька СЗШ І-ІІІ ст., керівник Хилюк Д.А.);
    - за зайняте ІІ місце:
    Пікус Олександра (Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. №9, керівник Венгровська Н.Є.);
    Злагодюка Олександра (Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ст., керівник Сохан Г.О.);
    - за зайняте ІІІ місце:
    Андрійчук Дарину (Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., керівник Оленчук С.В.);
    Безелюк Олену (Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст., керівник Андрійченко А.І.);
    в номінації «Кулінарна книга «Мій здоровий сніданок»:
    - за зайняте ІІ місце:
    Луцюк Мар’яну (Гуровецька СЗШ І-ІІІ ст., керівник Хилюк Д.А.);
    в номінації «Мода на кухні» (фартух + рукавичка):
    - за зайняте І місце:
    Кондратюка Антона (Білопільська СЗШ І-ІІІ ст., керівник Кондратюк Н.М.);
    Фарафонову Зоряну (Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., керівник Житник Л.В.);
    Антонюк Анастасію (Сестринівський ЗНВК І-ІІІ ст., керівник Лещук М.Л.);
    - за зайняте ІІ місце:
    Оліярську Анастасію (Сестринівський ЗНВК І-ІІІ ст., керівник Павлівська О.Д.);
    Суковенко Вікторію (Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст., керівник Андрійченко А.І.);
    - за зайняте ІІІ місце:
    Карпушина Євгенія (Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. №9, керівник Гайдучок Т.М.).
    в номінації «Кулінарна книга: Мій здоровий обід»:
    - за зайняте ІІ місце:
    Гарбузенко Інну (Кашперівський ЗНВК І-ІІ ст., керівник Василева Г.П.)

    6kjq2uerguq ІХ Міжнародний екологічний конкурс фото

    cae ij8zayq ІХ Міжнародний екологічний конкурс фото

    qj3l9ockjmy ІХ Міжнародний екологічний конкурс фото

    Автор: admin, 09:23

Потребление памяти: 12.17MB