Архів:

Календар

Січень 2020
П В С Ч П С Н
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • koluckova.jpg В обласному конкурсі, який відбувся у 9 червня, наш район на конкурсі «Колискова пісня - 2016» представляли Кочубейник Антоніна Юріївна, соціальний працівник Козятинського районного центру соціальних служб (с. Вівсяники) у номінації «Українська народна колискова» та Іванюк Дмитро Миколайович, механік ТОВ «АКВ Українське каолінове товариство» (с. Глухівці), у номінації «Колискова сучасних авторів».
    Найбільш бажана, найщиріша мрія усіх батьків і матерів – щоб їх діти зростали здоровими і щасливими. А ще – розумними, щедрими на добро, на любов. Немовлятко не знає мови, не розуміє слів, але материнська любов і народна мудрість створили велике диво – колискову пісню. Колисанка «Ой, ходить сон коло вікон» у виконанні Антоніни Юріївни запала у душі усіх присутніх в актовій залі КВНЗ «Вінницької академії неперервної освіти» і зайняла достойне III місце.
    Саме з ніжної маминої колискової та з мудрого батьківського слова наповнюється щедрістю душа дитини. Якщо співає тато, то у хаті панують злагода та спокій. На жаль, сьогодні не кожен чоловік має змогу обійняти ввечері свою рідну дитину і заспівати їй колискову.
    За горами, за полями, я в далекій стороні.
    Хай розкаже тобі мама та й про татка на війні.
    Про нескорену країну хай розмову поведе,
    Намалює, як картину, і у сон твій покладе.

    Спи, мій котику маленький,
    Спи, мій зайчику сіренький,
    Через зіроньку ясну
    Я бажаю тобі сну.
    Ось таку «Колискову для сина» співав Іванюк Дмитро, вклавши у скупі чоловічі слова усю батьківську любов та ніжність. Задушевність та майстерність виконання нашого земляка отримали більше аплодисментів, ніж усі 32 виконавці обласного конкурсу, серед яких були і фахівці вокалу. Дмитро Миколайович зайняв почесне I місце. Вітаємо наших переможців!
    Хай нарешті запанують у нас на Батьківщині мир і спокій. Хай сплять спокійно наші діти. Хай лунає над Україною ніжна мамина і татова колискова.

    koluckova Колискова—душі основа фото

    koluckova2 Колискова—душі основа фото

    Автор: admin, 07:49

Потребление памяти: 12.17MB