Календар

Липень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • t_z_2016_19.jpg Цього року відбувся 15 (ювілейний!) «Травневий зорепад». Тому все дійство було особливим: святкова зала училища, яскраві зірки та кульки, посмішки і овації, чудові пісні і танці, безліч сюрпризів і неповторних вражень. А це означає, що вже 15 років «Травневий зорепад» осипає зорями небосхил освіти Козятинщини, відкриває нам нові таланти, які надалі прославлятимуть наш край.
    Організатори фестивалю запросили справжніх зірок – тих, хто в попередні роки були переможцями «Травневого зорепаду». «За відданість традиціям фестивалю та популяризацію досягнень освіти Козятинщини в суспільстві» ці люди були відзначені пам’ятними нагородами.
    Пам’ятними спецпризами були відзначені спонсори і меценати, які постійно підтримують фестиваль та допомагають школам району, Позашкільний  навчально-виховний центр Козятинського району та (що стало приємним сюрпризом для усіх і навіть для нагородженої) Діденко Аліна Анатоліївна, постійний голова оргкомітету «Травневого зорепаду», начальник відділу освіти Козятинської районної державної адміністрації.
    Кожного року у фестиваль вводяться нові номінації. І цей рік не став виключенням. Номінація на кращий дитячий садок мала назву «Дитячий садочок – дитинства дзвіночок».
    Фестиваль вітали та оголошували переможців у номінаціях голова Козятинської райдержадміністрації Олег Оркуша, його заступники Сергій Прохоров та Ігор Булавський, голова Козятинської районної ради Віктор Слободянюк, начальник відділу освіти Аліна Діденко, головний спеціаліст відділу освіти Тетяна Боднар, директор Позашкільного навчально-виховного центру Ірина Акуленко, голова ради профспілки працівників освіти і науки Олена Старушок та інші.
    Найголовніші «зірки» фестивалю вибороли: «Школа гармонійного розвитку» - ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія» та Бродецька СЗШ І-ІІІ ст., «Дитина року – 2016» - Ткачук Наталія, учениця Бродецької СЗШ І-ІІІ ст.

    За традицією називаємо усіх номінантів «Травневого зорепаду – 2016» (переможці у номінаціях виділені червоним).

    «Відкриття року»
    1.Найда Євген, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Збірна команда району з оригамі, Непедівська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Танцювальний ансамбль «Водограй» (Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст., Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.)

    «Впевненість у майбутньому»
    1. Гороф`янюк Ірина, Гуровецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Шкільнюк Владислав, Іванковецька СЗШ І-ІІ ст.
    3.Підготовча група зразкового хореографічного ансамблю «Зірки Арчі» Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Киричишина Софія, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.

    «Дивотворці»
    1. Глеба Анна, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9
    2. Макарчук Юлія, Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Сохан Олександр, Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Янчук Лада, Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст.
    5. Дзигар Анастасія, Зозулинецький ЗНВК І-ІІІ ст.

    «Кращі науковці»
    1. Василічишин Савелій, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Лехкодух Тетяна, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    3. Орищук Софія, Жежелівський ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Поліщук Анастасія, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    5. Тетянчук Катерина, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія»
    6. Кожан Наталія, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.

    «Кращий учасник художньої самодіяльності»
    1. Мануїлов Дмитро, Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Аліфіренко Микола, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    3. Дабіжа Віктор, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9;
    4. Пугач Олексій, Широкогребельська СЗШ І-ІІІ ст.

    «Краща учасниця художньої самодіяльності»
    1. Бальшанек Віталіна, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Дацюк Марія, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    3. Прадун Інна, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Юзюк Вікторія, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    «Кращий спортсмен»
    1. Ковбій Вадим, Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Підручний Вадим,Непедівська СЗШ І-ІІІ ст.

    3. Юрчук Дмитро, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    4. Мар’янчик Андрій, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.

    «Краща спортсменка»
    1.Заїчко Христина, Іванковецька СЗШ І-ІІ ст.
    2. Соколовська Олена, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Чагіна Ірина, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Павлова Марія, Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст.

    «Лідер року»
    1. Ткачук Наталія, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Мазко Валерія, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».
    3. Закасовська Євгенія., Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст.

    «Кращий учень»
    1. Білінський Роман, Юрівський ЗНВК І-ІІ ст.
    2. Снодчик Віталій, Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Сошкін Олег, Кашперівський ЗНВК І-ІІ ст.
    4. Олексюк Євген, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.
    5. Матошин Олександр, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.

    «Краща учениця»
    1. Гаєвська Анастасія, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    2. Гальчинська Олена, Пляхівський ЗНВК І-ІІ ст.
    3. Гриців Марія, Іванковецька СЗШ І-ІІ ст.
    4. Савчук Марина, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.

    «Кращі олімпійці»
    1. Мазко Валерія, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».
    2. Дацюк Віталій, Гуровецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Савчук Марина, Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Ткачук Софія, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    5. Лавренюк Марина, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    6. Собчук Аліна, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    7. Комісарчук Дарина, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    8. Ільчук Олександр, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    9. Сікалюк Діана, Самгородоцька СЗШ І-ІІІ ст.
    10. Ткачук Наталія, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    11. Мартинюк Ірина, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    12. Тімачов Даніїл, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    «Кращий художній колектив»
    1. Вокальний ансамль «Новий день» ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».
    2. Вокальний ансамбль «Криниченька» Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст.
    3. Зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі» Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Танцювальний ансамбль «Цукерочки» Бродецької СЗШ І-ІІІ ст.

    «Команда року»
    1.Збірна району з малого футболу (дівчата, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.).
    2. Збірна району з інформаційних технологій (Білопільська, Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст.).
    3. Збірна району з авіамоделювання, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Команда Гуровецької СЗШ І-ІІІ ст., учасник обласного конкурсу-фестивалю відеороликів «Why English?».

    «Кращий керівник дитячого об’єднання»
    1. Григор’єв Володимир Олександрович, керівник вокального гуртка «Струмочок» на базі Комсомольської СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Козюк Євген Борисович, керівник гуртка «Баскетбол» на базі Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Лещук Сергій Анатолійович, керівник вокального гуртка «Новий день» ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».
    4. Снодчик Іван Миколайович, керівник гуртка «ВЕБ-дизайн» на базі Йосипівської СЗШ І-ІІІ ст..
    5. Шендерук Валентина Мілетіївна, керівник гуртка «Чарівна намистинка» на базі Жежелівського ЗНВК І-ІІІ ст.
    6. Стратійчук Сергій Ігорович, заступник директора Позашкільного навчально-виховного центру Козятинського району.

    «Дитячий садочок – дитинства дзвіночок»

    1. Дошкільне відділення Жежелівського ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Глуховецький ДНЗ.
    3. Самгородоцький ДНЗ.
    4. Махаринецький ДНЗ.

    «Школа добра і краси»
    1. Вовчинецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Пиковецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    5. Сестринівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    «Школа патріотичного виховання»
    1. Гуровецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Жежелівський ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».
    5. Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст.

    «Школа інтелектуального розвитку»
    1. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Гуровецька СЗШ І-ІІІ ст.
    4. ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».
    5. Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.

    «Школа естетичного розвитку»
    1. Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    3. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    4. Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.
    5. Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.

    «Школа загартування учнів»
    1. Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Широкогребельська СЗШ І-ІІІ ст.
    5. Пляхівський ЗНВК І-ІІ ст.

    «Школа гармонійного розвитку»
    1. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    «Дитина року»
    1. Ткачук Наталія, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.

    t z 2016 1 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 2 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 3 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 4 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 5 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 6 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 7 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 8 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 9 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 10 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 11 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 12 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 13 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 14 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 15 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 16 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 17 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 18 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 19 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    t z 2016 20 Козятинський районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2016»   фестиваль «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    Автор: admin, 08:47

Потребление памяти: 12.2MB