Архів:

Календар

Червень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 •  img_8329.jpg Чергове засідання компенсаційної школи для керівників закладів дошкільної освіти району відбулося у п’ятницю, 23 лютого 2018 року, на базі Глуховецького ДНЗ «Берізка». Спочатку учасники заходу переглянули «Родинний вернісаж», на якому були представлені вироби вихованців та їх батьків із усіх восьми груп закладу. Завідувач дитсадка Безнощук Наталія Вікторівна познайомила із історією навчального закладу, його традиціями, матеріально-технічною базою. Методист ІМЦ Машталір О.І проінформувала про вимоги до створення сучасного багатофункціонального освітнього простору у закладі дошкільної освіти. Облаштування території закладу має бути розраховане, насамперед, на практичну творчу діяльність дитини, пов’язану з її побутом, щоб поступово готувати її до життя, а також сприяти її фізичному та психічному розвитку. Кожна кімната садочка має допомагати дитині розвиватися, пізнавати світ.
  Оскільки, тема зібрання є знайомою, але вимагає сучасного переосмислення, то практичний блок було проведено у формі квесту «Лабіринтами розвивального середовища закладу дошкільної освіти». Метою гри було показати практичну роботу з вихованцями у кожній кімнаті закладу. Учасники об’єдналися у дві команди, кожна з яких отримала карту з маршрутом.
  У груповій кімнаті вихователем Підгерською Оксаною Ігорівною було проведено сучасне заняття у формі гри «Що? Де? Коли?» з дітьми старшого дошкільного віку. У фізкультурній залі інструктор з фізкультури Коломійчук Ірина Олександрівна провела заняття за методикою М. Єфименка «Усе живе весні радіє» з вихованцями середньої групи. У музичній залі Сторожук Олена Миколаївна, музичний керівник закладу, познайомила з технологією музикування Карла Орфа. Гра на створених власноруч інструментах у виконанні дітей, а потім і учасників квесту принесла усім неабияке задоволення.
  Практичний психолог П’ятакова Анастасія Юріївна у кімнаті психологічного розвантаження продемонструвала особливості використання такої здоров’язбережувальної технології як сендплей. Зі специфікою роботи у міні-музеї «Зелена аптека» познайомила його керівник Радківська Алла Григорівна. Присутні згадали лікарські властивості рослин, отримали поради з їх використання, а також мали змогу посмакувати у фітобарі цілющий напій з місцевих трав. У світлиці на гостей чекали господар та господиня (вихователі Симчук Олеся Костянтинівна та Заєць Інна Василівна), які розповіли про народний звичай святкування Стрітення, зустрічі весни та провели майстер-клас з виготовлення обрядового печива – жайворонків. Чудовим підсумком квесту стало коло побажань зі стрітенською свічкою.

  img 8329 КВЕСТ «Лабіринтами розвивального середовища закладу дошкільної освіти» фото

  img 8348 КВЕСТ «Лабіринтами розвивального середовища закладу дошкільної освіти» фото

  img 8368 КВЕСТ «Лабіринтами розвивального середовища закладу дошкільної освіти» фото

  img 8370 КВЕСТ «Лабіринтами розвивального середовища закладу дошкільної освіти» фото

  img 20180223 110854 КВЕСТ «Лабіринтами розвивального середовища закладу дошкільної освіти» фото

  img 20180223 115115 КВЕСТ «Лабіринтами розвивального середовища закладу дошкільної освіти» фото

  img 20180223 120215 КВЕСТ «Лабіринтами розвивального середовища закладу дошкільної освіти» фото

  img 20180223 121616 КВЕСТ «Лабіринтами розвивального середовища закладу дошкільної освіти» фото

  Автор: admin, 08:55

Потребление памяти: 11.87MB