Календар

Жовтень 2017
П В С Ч П С Н
« Вер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • img_20160506_103934.jpgПозашкільним навчально-виховним центром відділу організовано та проведено районні змагання з легкої атлетики 69-ї Спартакіади серед школярів району, що відбулися 10 травня на стадіоні «Локомотив» м.Козятина.
    У змаганнях взяли участь 27 команд (303 учасника) із таких загальноосвітніх навчальних закладів району: Жежелівського ЗНВК І-ІІІ ст., Безіменського ЗНВК І-ІІІ ст., Козятинської СЗШ І-ІІІ ст. №9, Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., Зозулинецького ЗНВК І-ІІІ ст., Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст., Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст., ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія», Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст., Комсомольської СЗШ І-ІІІ ст., Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст., Білопільської СЗШ І-ІІІ ст., Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст., Широкогребельської СЗШ І-ІІІ ст., Йосипівської СЗШ І-ІІІ ст., Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст., Непедівської СЗШ І-ІІІ ст., Гуровецької СЗШ І-ІІІ ст., Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст., Флоріанівської СЗШ І-ІІІ ст., Сестринівського ЗНВК І-ІІІ ст., Миколаївської СЗШ І-ІІІ ст., Пиковецького ЗНВК І-ІІІ ст., Каперівського ЗНВК І-ІІ ст., Пляхівської СЗШ І-ІІ ст., Іванковецької СЗШ І-ІІ ст., Юрівського ЗНВК І-ІІ ст.. Програма змагань містила такі види: потрійний стрибок, метання гранати, штовхання ядра,  метання м’ячика, біг 60м., 100м., 200м., 400м., 800м., стрибок у висоту та стрибок у довжину. В усіх видах змагалися юнаки та дівчата шкіл, які показали високі результати з кожного виду.
    За підсумками змагань переможцями в загальнокомандному заліку стали:
    серед шкіл, що належать до І групи:
    І м. – команда Комсомольської СЗШ І-ІІІ ст.
    ІІ м. – команда Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст.
    ІІІ м. – ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія»;
    серед шкіл, що належать до ІІ групи:
    І м. – команда Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст.,
    ІІ м. – команда Білопільської СЗШ І-ІІІ ст.,
    ІІІ м. – команда Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст.;
    серед шкіл, що належать до ІІІ групи:
    І м. – команда Кашперівського ЗНВК І-ІІ ст.,
    ІІ м. – команда Пляхівської СЗШ І-ІІ ст.,
    ІІІ м. – команда Іванковецької СЗШ І-ІІ ст..
    Переможці нагороджені грамотами відділу освіти Козятинської райдержадміністрації.

    img 20160506 103934 Легка атлетика фото

    img 20160506 104012 Легка атлетика фото

    img 20160506 104057 Легка атлетика фото

    Автор: admin, 16:50

Потребление памяти: 12.12MB