Архів:

Календар

Липень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • «Відкриття року»

    1. Кармазін Ярослав, Миколаївський ЗНВК – ІІ м. у районному етапі конкурсу «Новорічна композиція».

    2. Орищук Софія, Жежелівський ЗНВК – І м. в обласному фестивалі читців та солістів-вокалістів «Зіркова мрія».

    3. Рій «Подільські козачата» Козятинського ЗНВК № 9 – І м.  у Всеукраїнському заочному конкурсі звітів про роботу роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (середня вікова група).

     

    «Впевненість у майбутньому»

    1. Бондарчук Андрій, Махнівська СЗШ (3 кл.) – І м. у районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

    2. Левицька Маргарита, Кордишівська СЗШ (3 кл.) – ІІІ м. в обласному конкурсі читців та солістів-вокалістів «Зіркова мрія».

    3. Мосьондз Надія, Махнівська СЗШ (4 кл.) - І м. у районному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

    4. Пасічнюк Софія, Самгородоцький ЗНВК (2 кл.) – І м. в обласному конкурсі юних фотоаматорів «Моя Україно!» (номінація «Натюрморт»), учасниця зразкового хореографічного ансамблю «Зірки Арчі».

     

     

    «Кращий олімпієць» (премія І м. – 1000 грн., ІІ м. – 700 грн., ІІІ м. – 500 грн.)

    1. Броніцький Роман, Бродецький ЗНВК – І м. з біології (1000 грн.).

    2. Чернуха Анастасія, Вернигородоцький ЗНВК – ІІ м. з російської мови та літератури (700 грн.).

    3. Лехкодух Інна, Дубовомахаринецький ЗНВК – ІІІ м. з російської мови та літератури та ІІІ м. в МАН з історії (1000 грн.).

    4. Ганевич Владислав, Зозулинецький ЗНВК – ІІІ м. з правознавства (500 грн.).

    5. Васалатій Антон, ЗНВК «Школа – гімназія – дитячий садок» - І м. з біології, ІІ м. з  математики, хімії та географії, ІІІ м. з історії (3600 грн.).

    6. Воронюк Володимир, ЗНВК «Школа – гімназія – дитячий садок» - ІІ м. з історії, ІІІ м. з біології, географії, фізики, хімії, правознавства (3200 грн.).

    7. Корнійчук Юлія, ЗНВК «Школа – гімназія – дитячий садок» - ІІІ м. з екології (500 грн.).

    8. Кузьменко Єгор, ЗНВК «Школа – гімназія – дитячий садок» - ІІІ м. з екології, географії та ІІ м. в МАН з геології - (1700 грн.).

    9. Пахольчук Валентин, ЗНВК «Школа – гімназія – дитячий садок» - ІІІ м. з трудового навчання (500 грн.).

    10. Саюк Олексій, Йосипівський ЗНВК – ІІІ м. з історії (500 грн.).

    11. Білик Яна, Махнівська СЗШ – ІІ м. з німецької мови (700 грн.).

    12. Грабівська Катерина, Пиковецький ЗНВК – ІІІ м. з екології (500 грн.).

    13. Чорнолецький Андрій, Сестринівський ЗНВК – ІІ м. з історії (700 грн.).

    14. Іванюк Микола, Вівсяницький ЗНВК – І м. в МАН з гідрології та ІІІ м. в МАН з охорони довкілля та раціонального природокористування (1500 грн.).

    15. Подгорчук Єлизавета, Жежелівський ЗНВК – ІІ м. в МАН з української літератури (700 грн.).

    16. Маківчук Валентина, Кордишівська СЗШ – ІІІ м. в МАН з історії (500 грн.).

    17. Шевчук Ірина, Безіменський ЗНВК – ІІІ м. в МАН з історії (500 грн.).

    18. Качинська Маргарита, Вівсяницький ЗНВК – ІІІ м. в МАН з біології (500 грн.).

    19. Горобчук Артем, Вівсяницький ЗНВК – ІІІ м. в МАН з психології (500 грн.).

     

    «Кращий учень»

    1. Кобець Іван, Бродецький ЗНВК – І м. з математики та фізики в районному етапі Всеукраїнських олімпіад.

    2. Войтюк Назарій, Переможнянський ЗНВК – І м. з ІКТ, ІІ м. з фізики в районному етапі Всеукраїнських олімпіад, ІІ м. в районному етапі фотовиставки до Дня Соборності України «Україна – це ми!».

    3. Павлюк Назар, Вернигородоцький ЗНВК – І м. з польської мови, ІІ м. з біології в районному етапі Всеукраїнських олімпіад.

    4. Смишляєв Олег, ЗНВК «Школа – гімназія – дитячий садок» - І м. з географії, ІІ м. з історії, ІІІ м. з біології в районному етапі Всеукраїнських олімпіад.

     

    «Краща учениця»

    1. Бражник Анна, ЗНВК «Школа – гімназія – дитячий садок» - І м. в районному, І м. в обласному, ІІ м. у Всеукраїнському етапах Міжнародного мовно-літературному конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка, І м. в районному, І м. в обласному етапах Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

    2. Радківська Аліна, Юрівський ЗНВК – ІІ м. з ІКТ, ІІІ м. з української мови і літератури, англійської мови в районному етапі Всеукраїнських олімпіад.

    3. Сапйолкіна Яна, Махаринецька СЗШ – переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства, призер ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика.

    4. Сиротюк Ольга, Вовчинецький ЗНВК – ІІ м. з математики, ІІІ м. з фізики в районному етапі Всеукраїнських олімпіад.

    5. Паламаренко Софія, Махнівська СЗШ – І м. з математики, англійської мови, інформатики та ІКТ, ІІ м. з фізики в районному етапі Всеукраїнських олімпіад.

     

     «Кращий науковець»

    1. Гулієва Ельміра, Білопільський ЗНВК – І м. в обласному етапі конкурсу «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

    2. Дерев’янко Ульяна, Вівсяницький ЗНВК – ІІ м. в обласному конкурсі «Юний дослідник».

    3. Голембівська Мирослава, Бродецький ЗНВК - І м. у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» в номінації «Література», ІІ м. в районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Г. Шевченка.

    4. Бідніченко Аліна, Пиковецький ЗНВК – ІІІ м. в обласному етапі Міжнародного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Г. Шевченка.

    5. Лавришин Віталій, Бродецький ЗНВК – ІІІ м. в обласному Тижні біології, рослинництва та експериментального дослідництва (секція «Овочіництво»).

     

    «Дивотворці»

    1. Сохан Олександр, Флоріанівський ЗНВК – І м. у районному конкурсі «Новорічна композиція», ІІ м. в районному етапі конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!».

    2. Хоченков Максим, Пиковецький ЗНВК – ІІ м. в обласному конкурсі юних фотоаматорів «Моя Україно!».

    3. Шевчук Олеся, Зозулинецький ЗНВК – ІІІ м. в обласному етапі ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу «Метелики – німий шедевр природи», постійна учасниця Вернісажу самодіяльних художників.

     

    «Кращий спортсмен»

    1. Безштанюк Антон, Білопільський ЗНВК – чемпіон області з кросу на 1000 м, зі штовхання ядра, з бігу на 400 м та 600 м.

    2. Костенко Дмитро, Вернигородоцький ЗНВК - І спортивний розряд з пішохідного туризму, чотири І м. в обласних туристичних змаганнях.

    3. Соловіцький Богдан, Дубовомахаринецький ЗНВК – І м. в обласних авіамодельних змаганнях «Повітряний бій», ІІІ м. в обласних авіамодельних змаганнях «Ретробій».

     

    «Краща спортсменка»

    1. Киричишина Софія, Миколаївський ЗНВК – ІІ м. в чемпіонаті Вінницької області з легкої атлетики (біг), першості Бердичева  зі стрибків у висоту; ІІІ м. в чемпіонаті Вінницької обл. з легкої атлетики (стрибки), матчевій зустрічі Бердичів-Козятин-Київ (стрибки у висоту).

    2. Савчук Софія, Кашперівський ЗНВК – призер районних змагань: І м. з туристичного багатоборства (велотуризм); ІІ м. з туристичного багатоборства (техніка пішохідного туризму), «Нащадки козацької слави», баскетбол, стрітбол.

    3. Чорна Єлизавета, Козятинський ЗНВК № 9 – І та ІІ м. у чемпіонатах Вінницької області зі стрибків у висоту, призові місця у змаганнях зі стрибків у висоту у містах Василькові, Вінниці, Козятині, Бердичеві, Хмельницькому, Києві.

    4. Осаволюк Дар’я, Вернигородоцький ЗНВК – І спортивний розряд з пішохідного туризму, п’ять І м. в обласних туристичних змаганнях.

     

    «Кращий учасник художньої самодіяльності»

    1. Пугач Олексій, Широкогребельський ЗНВК – вокаліст, гітарист, самодіяльний композитор і поет, гран-прі обласного конкурсу читців та солістів-вокалістів «Зіркова мрія».

    2. Шкільнюк Владислав, Козятинський ЗНВК № 9 – вокаліст.

    3. Щетінін Данило, Широкогребельський ЗНВК – гітарист.

     

    «Краща учасниця художньої самодіяльності»

    1. Пуцак Крістіна, Бродецький ЗНВК – вокалістка, художнє читання, дипломант ІІ ступеня обласного конкурсу читців та солістів-вокалістів «Зіркова мрія».

    2. Лобода Марія, Миколаївський ЗНВК - вокалістка.

    3. Карпенко Вікторія, ЗНВК «Школа – гімназія – дитячий садок» – художнє читання.

     

     «Лідер року»

    1. Закасовський Богдан, президент президентської республіки Безіменського ЗНВК, переможець районного конкурсу «Кращий лідер – 2020».

    2. Кочубейник Анна, президент учнівської президентської республіки Вівсяницького ЗНВК.

    3. Науменко Олена, спікер шкільного учнівського парламенту Махнівської СЗШ.

    4. Тучак Тетяна, президент шкільної республіки Вернигородоцького ЗНВК.

     

    «Універсал»

    1. Васалатій Антон, ЗНВК «Школа – гімназія – дитячий садок» - призер обласного етапу Всеукраїнських олімпіад: І м. з біології, ІІ м. з  математики, хімії та географії, ІІІ м. з історії; І м. в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з математики, географії, української мови та літератури, історії, фізики, біології, хімії; І м. в районному етапі ХІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика; І м. в районному, ІІ м. в обласному етапах Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка; І м. в обласному фіналі Міжнародних змагань з усного математичного рахунку «Прангліміне».

    2. Поліщук Еліна, Пляхівський ЗНВК – І м. в районному конкурсі малюнків «Охорона праці очима дітей», ІІІ м. в районному конкурсі «Моє Поділля», ІІ м. в обласному етапі ХІІІ Міжнародного екологічного конкурсу «Метелики – німий шедевр природи», участь у районному конкурсі «Зоологічна галерея», Тижні здорового способу життя «Молодь за здоров’я».

    3. Ромашкан Тетяна, Сестринівський ЗНВК – ІІ м. в районному етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови та хімії, ІІІ м. в районному етапі конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!», ІІІ м. у фінальних змаганнях з Баскетболу районної Гімназіади.

    4. Тупчій Каріна, Козятинський ЗНВК № 9 – ІІІ м. в районній олімпіаді з української мови і літератури, І м. в районній олімпіаді з англійської мови, ІІІ м. в обласному конкурсі читців «Зіркова мрія», призер змагань з художньої гімнастики у м. Козятин, Черкаси, Вінниця, Одеса, Біла Церква, Київ.

     

    «Команда року»

    1. Туристичний клуб «Гепаніс» Вернигородоцького ЗНВК – шість І м., ІІІ м. в обласних змаганнях з туризму.

    2. Команда авіамодельного гуртка «Політ» Дубовомахаринецького ЗНВК – ІІ м. в обласних авіамодельних змаганнях «Повітряний бій».

    3. Рій «Корд» Кордишівської СЗШ – І м. в обласному, участь у Всеукраїнському етапах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

    4. Пошукова група «Пам’ять» Білопільського ЗНВК – ІІ м. Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби».

     

    «Кращий художній колектив»

    1. Хор «Новий день» ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    2. Зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі».

    3. Народний чеський фольклорно-етнографічний ансамбль «Студанка».

     

    СПЕЦПРИЗ «Гордість Зорепаду» - Бальшанек Віталіна, Миколаївський ЗНВК, дипломант ІІ ступеня обласного конкурсу читців та солістів-вокалістів «Зіркова мрія».

     

    «Дитина року – 2020» …

    Автор: admin, 09:23

Потребление памяти: 11.85MB