Архів:

Календар

Червень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • obl_sem6.jpg Обласний семінар-практикум з теми: «Художня обробка деревини. Технології розвитку інтелектуально-пізнавальних і творчих здібностей учнів» відбувся 11 жовтня 2013 року в Козятинському районі на базі Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст. з метою ознайомлення учасників з інноваційними ефективними формами і методами роботи вчителів трудового навчання району.
  У роботі семінару взяли участь завідуючий лабораторією методики викладання технологій Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Любчак Семен Степанович, завідуюча Козятинським районним методичним кабінетом Лубчинська Олександра Георгіївна, методист районного методичного кабінету Пасічник Галина Іванівна, вчителі трудового навчання області та району.
  З вітальним словом звернулась до учасників семінару завідуюча районним методичним кабінетом Лубчинська Олександра Георгіївна.
  Учасники семінару ознайомились із виставкою дитячих робіт «Розвиток трудових навичок учнівської молоді у процесі особистісно орієнтованого навчання»; оформленням шкільної майстерні.
  Завідуючий лабораторією методики викладання технологій Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Любчак Семен Степанович розповів про деякі особливості викладання трудового навчання в 2013-2014 навчальному році.
  Методист РМК Пасічник Галина Іванівна звернула увагу на те, що трудове навчання - це одна з найбільш інтегрованих дисциплін. У сучасних умовах, щоб зацікавити учня, необхідно використовувати нові, інтенсивні методи і форми передачі знань, застосовувати новітні освітні технології, які направлені на розвиток індивідуальних нахилів і творчих здібностей учнів, практичного їх використання, набуття життєво необхідних загально трудових компетенцій, формування пізнавальної самостійної діяльності.
  «Багато чого не зробиш, поки не вивчишся. Але багато треба зробити, щоб вивчитись. Ніхто не робиться майстром, не тренуючись в майстерності» Ян Коменський.
  Методист ознайомила присутніх із майстрами педагогічної справи району з трудового навчання (Хринюк Р.П.- керівник районного методоб’єднання, спеціаліст вищої категорії, Козятинської СЗШ І-ІІІ ст. № 9, Лопушан С.Ф.- спеціаліст вищої категорії, «старший вчитель» Сестринівського ЗНВК І-ІІІ ст., Олексюк М.М.- спеціаліст вищої категорії Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст.), розповіла про формування професійної компетентності педагогів у креативному інформаційно-освітньому середовищі як чинник саморозвитку особистості, про форми і методи роботи.
  Майстер – клас продемонстрував Олексюк Михайло Михайлович, вчитель вищої категорії Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст. Він показав сучасні методи поетапного освоєння технологічних операцій на токарному верстаті при обробці деревини у виготовленні сегментної вази і детально прокоментував даний процес. Звернув увагу на дотримання техніки безпеки роботи на токарному верстаті.
  Лопушан Сергій Федорович, вчитель вищої категорії, «старший вчитель» Сестринівського ЗНВК І-ІІІ ст. практично презентував використання сегментних технологій та піросегментацій у процесі ручної обробки деревини на піросегментаторі. Сергій Федорович показав нові види обробки деревини: різьблення дерева струною (інтерсія); познайомив присутніх із роботами українського майстра- художника Анатолія Обельця із Нової Каховки , який розвинув цей напрям.
  Міщенко Дмитро Григорович, вчитель І категорії поділився досвідом роботи авіамодельного гуртка. На заняттях гуртка діти ознайомлюються з основами авіаційних наук і технологій, освоєнням технологічних прийомів, знайомляться з конструкцією літального апарата, набувають умінь та навичок у проектуванні, виготовленні та запуску моделей. Учасники семінару-практикуму спостерігали за проведенням льотних випробувань моделей літаків та  змаганням у двобої.
  Під час екскурсії по Кордишівській школі директор Зорук Галина Іванівна розповіла про умови праці та створенням умов реалізації особистісного і професійного розвитку педагогів.
  Якщо  ми хочемо мати результати у роботі, в першу чергу потрібна мотивація та особистісні підстави учня, щоб він бачив у цьому певну значимість для себе. «Все, що я пізнаю, я знаю, для чого це мені треба, де я зможу ці знання застосувати».
  Семінар зацікавив теоретичними поясненнями, практичними видами робіт і сприяв впровадженню нових методик у роботі з художньої обробки деревини у навчально-виховному процесі з трудового навчання.

  Кілька слів від вчителів Вінниччини - учасників семінару.
  Семінар дуже сподобався. Особливо вражений токарною обробкою деревини. Багато цікавого взяв для себе. Щиро вдячний. Успіхів Вам.
  Сташко М.Ю. с.Суворовське. Тульчинський район
  Семінар вчителів трудового навчання дуже сподобався. На семінарі ознайомився з новими технологіями художньої обробки деревини. Семінар провели великі майстри своєї справи. Велика подяка організаторам семінару.
  Москалюк І.А.-ЗОШ І-ІІІ ст. с. Чагів. Оратівський район
  Семінар відбувся на високому рівні. Всі учасники отримали багато корисного і цікавого, що можна буде використати в своїй педагогічній діяльності. Щиро дякую за семінар.
  Пальчинський В.В.- Гаївська ЗОШ І-ІІ ст. Барський район
  Дякую за змістовний семінар, який провели вчителі Козятинського району. Я отримав багато нового та змістовного матеріалу, який знадобиться мені в подальшій педагогічній роботі. Вчителі дійсно мають «золоті руки», і вони є фахівцями в своїй справі.
  Паселецький О.О. –спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 ім.Т.Г.Шевченка м. Козятин
  Дякую організаторам семінару за змістовну програму, господарям школи за цікавий майстер-клас, детальну інформацію про технологію сегментного виготовлення художніх виробів. Бажаю учителям-практикам нових творчих задумів, підтримки від держави їх сподвижницької праці, сприянню поширенню досвіду.
  Тимчишин С.Ф.-Літинська СЗШ І-ІІІ ст. № 1.
  Сподобалась робота вчителів. База школи дозволяє вчити учнів, особливо такі речі, які були на виставці. Майстер-клас по виготовленню вази та інших виробів доречні, такого ще не бачив, на майбутнє спробую приблизно щось зробити. Я черпнув багато для подальшого свого вдосконалення. Бажаю здоров’я, щастя, добрих розумних учнів та благополуччя вчителям цієї школи, що я відвідав. Дякую.
  Заброцький Р.В.-Костянтинівська ЗОШ І-ІІ ст. Липовецький район
  Семінар проведено на високому рівні. Вчителі показали високий рівень майстер-класу, Там, де є база, вчителі-майстри, будуть послідовники. Особливе спасибі Лопушану С.Ф. та організаторам семінару.
  Швець В.С.- Великорусавська ЗОШ І-ІІІ ст. Томашпільський район.
  Враження від демонстрацій та показів на прведеному семінарі. Дуже сподобалось поглиблене вивчення обробки деревини, майстер-клас викладачів, вміння війти з малим матеріальним забезпеченням з даної ситуації, оформленні шкільної майстерні, прикладається максимум зусиль. З шкільної виставки дитячих виробів можна зробити висновок, що діти ідуть на уроки із зацікавленістю та їм це дуже подобається. Учителі дуже люблять свою роботу і працюють на вищому рівні, а особливо вчитель Олексюк.
  Щербань І.О.- с.Городок, ЗОШ І-ІІІ ст. Іллінецький район.
  Гостинність вищого ґатунку.Матеріальна база фантастична. Вчителі трудового навчання справжні майстри своєї справи і вчителі з великої букви. Від майстер-класу сильно позитивно вражений.Велика подяка Сергію Федоровичу, Михайлу Михайловичу і адміністрації школи за гостинний прийом.
  Крайнік М.І.- м.Жмеринка НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.- ліцей».
  Під час семінару було дуже багато показано сучасних методів обробки деревини, а семе ручна і механічна обробка. Використання нових видів обробки деревини (різьба дерева електричною струною). Про вчителів можна сказати, що вони фанати і професіонали своєї справи. Молодці.
  Кравчук В.І. –Мурованокуриловецька СЗШ І-ІІІ ст. № 2.
  Дуже вдячний за семінар організаторам цього заходу і особливо вчителям трудового навчання. Особисто для себе я взяв дуже дуже багато в теоретичному плані, а в практичних навичках будемо удосконалюватись. Спасибі.
  Власюк І.І.- смт. Тиврів. Тиврівський район.
  Семінар був проведений на належному рівні. Було подано дуже багато цікавої інформації. Дуже гарно було показано практичну частину. Хочу побажати натхнення, удачі і наполегливості у роботі і успіху. Хай щастить.
  Чорноус М.В.- Погребищанська ЗОШ № 1 І-ІІІ ст. Погребищанський район.
  Велике спасибі за змістовний та цікавий майстер-клас. Бажаю педагогам школи творчих успіхів та здоров’я.
  Поцелуєв О.О.- Чечельницький район.
  Вважаю, що семінар був корисним для вчителів трудового навчання. До різьби, крім зразків виробів, була продемонстрована практична частина з поетапними елементами. Кожен етап супроводжувався теоретичним поясненням щодо виготовлення виробів. Від себе. Хочу подякувати учителям, які презентували власні доробки та ділились із нами теоретичними та практичними вміннями.
  Мошняков М.А.- Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ст. Вінницький район.
  Щиро вдячний за пророблену роботу вчителів трудового навчання Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст., також адміністрації за проведений семінар на високому професійному рівні. Є що подивитись і взяти для своєї роботи. Щиро вдячний.
  Вусик В.І.- ЗСШ № 13 м.Вінниці.
  Гарні враження про школу, охайність, естетичність оформлення. Семінар підготовлений і проведений на досить високому рівні, майстер-клас досить оригінально, наглядно, є чому повчитись. Бажаю творчого успіху, адекватної оцінки праці на педагогічній ниві.
  Кришталь О.П.- СЗШ І-ІІІ ст. с..Жабокрич. Крижопільський район.

  obl sem6 Обласний семінар практикум з трудового навчання. Трудове навчання  сплав глибоких і міцних знань з досвідом практичної діяльності. фото

   

  obl sem5 Обласний семінар практикум з трудового навчання. Трудове навчання  сплав глибоких і міцних знань з досвідом практичної діяльності. фото

  obl sem1 Обласний семінар практикум з трудового навчання. Трудове навчання  сплав глибоких і міцних знань з досвідом практичної діяльності. фото

  obl sem2 Обласний семінар практикум з трудового навчання. Трудове навчання  сплав глибоких і міцних знань з досвідом практичної діяльності. фото

  obl sem3 Обласний семінар практикум з трудового навчання. Трудове навчання  сплав глибоких і міцних знань з досвідом практичної діяльності. фото

  obl sem4 Обласний семінар практикум з трудового навчання. Трудове навчання  сплав глибоких і міцних знань з досвідом практичної діяльності. фото

  Автор: sasha, 13:46

Потребление памяти: 11.92MB