• 29 серпня в приміщенні залу засідань Козятинської райдержадміністрації відбулась районна серпнева підсумкова колегія працівників освіти Козятинського району.

  На колегії були присутні голова Козятинської районної державної адміністрації Лавренюк О.І., голова Козятинської районної ради Стахов В.І., керівники загальноосвітніх навчальних закладів, представники педагогічних колективів та батьківської громадськості.

  Перед присутніми виступали:

  - начальник відділу освіти Аліна Анатоліївна Діденко з питанням “Підсумки розвитку освіти району у 2011-2012 н.р. та завдання на 2012-2013 н.р.”

  - директор позашкільного навчально-виховного центру Акуленко Ірина Володимирівна з питанням “Про підсумки відпочинку та оздоровлення учнів Козятинського району”

  - методист з початкової освіти Бабкіна Ольга Олександрівна з питанням “Впровадження нового Державного стандарту початкової освіти в загальноосвітніх навчальних закладах району”.

  Також на колегії виступали голова Козятинської райдержадміністрації Лавренюк О.І. та голова Козятинської районної ради Стахов В.І., які подякували освітянам за плідну роботу впродовж минулого навчального року та побажали успіхів і високих досягнень  у 2012-2013 навчальному році.

  Автор: sasha, 13:21

Потребление памяти: 12.04MB