Архів:

Календар

Травень 2020
П В С Ч П С Н
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • sem_muz7.jpgСвій фаховий та методичний рівень учителі підвищують шляхом самоосвіти, індивідуальних консультацій, беручи участь в роботі районного методичного об’єднання.
  Це дає можливість учителям поглиблювати знання з методики та практики навчання, спостерігати відкриті уроки, виховні заходи, знайомитися з досвідом своїх колег, виявити проблемні питання та визначити нові завдання щодо удосконалення навчально-виховного процесу.
  У Кашперівському ЗНВК І-ІІ ст. «Школа-дитячий садок» відбулось засідання районного методичного об’єднання учителів музичного мистецтва. Цього разу вчителі знайомились з досвідом роботи та творчим доробком Сергія Петровича Тетенка. Відвідали відкритий урок у 7 класі. На уроці учні продовжили знайомство із символами нашого народу, нашої держави. Повідомляли історію створення національного гімну України, довідалися про автора слів пісні «Ще не мерла Україна» Павла Чубинського та автора музики - Михайла Вербицького, розучували мелодію пісні, розглядали особливості виконання музичного твору, закріплювали знання про музичні інструменти.
  В актовій залі звучали пісні, написані Сергієм Петровичем у співдружності зі своїм колегою по роботі – Шамро Олександром Степановичем, у виконанні учнів школи.
  Надзвичайно вразила присутніх музична композиція у виконанні вчителя. Слід відмітити, що вчитель не лише досконало володіє грою на сопілці, а й на багатьох інших інструментах: акордеоні, фортепіано, баяні, гітарі та ін.
  Сергій Петрович розповів про свою роботу в школі у позаурочний час, про написання власних пісень та створенням до них фонограм. На згадку подарував колегам збірки своїх пісень.
  Учителі району високо оцінили роботу та професійну підготовку вчителя, його творчість і талант.

  sem muz1 Педагоги обмінювались досвідом фото

  sem muz2 Педагоги обмінювались досвідом фото

  sem muz3 Педагоги обмінювались досвідом фото

  sem muz4 Педагоги обмінювались досвідом фото

  sem muz5 Педагоги обмінювались досвідом фото

  sem muz6 Педагоги обмінювались досвідом фото

  sem muz7 Педагоги обмінювались досвідом фото

  Автор: sasha, 12:27

Потребление памяти: 11.89MB