Архів:

Календар

Травень 2020
П В С Ч П С Н
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • poetu5.jpg Відділ освіти Козятинської райдержадміністрації і Позашкільний навчально-виховний центр в рамках фестивалю учнівської та вчительської самодіяльної творчості «Перлини Козятинщини» вже всьоме провели Фестиваль самодіяльних поетів, до участі в якому були запрошені учні та вчителі закладів освіти Козятинщини.
  Учасники фестивалю читали власні вірші, ділилися найпотаємнішим, демонстрували справжню поетичну майстерність. Поезія не має вікового цензу; досвічені вчителі і зовсім юні початківці, змінюючи один одного, створили в залі Козятинської СЗШ № 9 атмосферу доброзичливості, співчуття, щирої зацікавленості і захопленості.
  Тематика віршів відрізнялась широтою і різноманітністю: рідний край, наша школа, весна, пори року, перше кохання, мати й батько, світ захоплень. Приємно, що порівняно з минулими роками, значно зріс рівень поетичної майстерності.
  Хоча в поезії не буває переможців і переможених, все ж таки були і нагороди. Чудові вірші читали Білик Євген (Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.), Пасічник Юлія (Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.), Ратушняк Олександра (Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст.) та Поліщук Олександр (Широкогребельська СЗШ І-ІІІ ст.). Дарували чудовий настрій, неймовірні почуття, переживання вірші учнів старших класів. Вражаючими були виступи Буцероги Валентини (Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст.), Злагодюк Лілії (Пиковецький ЗНВК), Гончарук Марини (Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ст.)
  Потрібно відзначити також поезію вчителів, котрі намагались донести той прекрасний світ, ті неймовірні почуття, що переповнюють їхню душу та серце. Прекрасним було виконання Слободянюк Олени Олександрівни (Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст.) та Балецької Ольги Станіславівни (Широкогребельська СЗШ І-ІІІ ст.).  Ведучий свята, заступник директора Позашкільного навчально-виховного центру Сергій Стратійчук, також продемонстрував свій талант та дарував чудовий настрій та не менш прекрасні вірші.
  Щиро бажаючи один одному натхнення і нових віршів, учасники фестивалю висловили бажання і надалі проводити фестиваль, який запалює нові поетичні зірки на небосхилі козятинської освіти.

  poetu11 Поетичний фестиваль Козятинської освіти фото

  poetu2 Поетичний фестиваль Козятинської освіти фото

  poetu3 Поетичний фестиваль Козятинської освіти фото

  poetu4 Поетичний фестиваль Козятинської освіти фото

   

  poetu5 Поетичний фестиваль Козятинської освіти фото

  poetu6 Поетичний фестиваль Козятинської освіти фото

  poetu7 Поетичний фестиваль Козятинської освіти фото

  poetu8 Поетичний фестиваль Козятинської освіти фото

  poetu9 Поетичний фестиваль Козятинської освіти фото

  poetu10 Поетичний фестиваль Козятинської освіти фото

  Автор: sasha, 10:33

Потребление памяти: 11.89MB