Календар

Червень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • dsc_3635.JPG 5 травня в приміщенні актової зали училища залізничного транспорту відбувся ШІСТНАДЦЯТИЙ «Травневий зорепад».
    «Зірки», дипломи, призи, грошові винагороди відзначили кращих дітей у різних номінаціях. Учасників фестивалю вітали голова райдержадміністрації Олег Оркуша, заступник голови районної ради Анатолій Задорожнюк, начальник відділу освіти Аліна Діденко, інші освітяни, а також переможці «Травневого зорепаду» попередніх років.
    Яскраві концертні номери (більшість з них були спеціально підготовлені для фестивалю) сприяли створенню чудового настрою усієї глядацької зали.

    За традицією називаємо усіх номінантів «Травневого зорепаду – 2017» (переможців виділено червоним).

    «Відкриття року»
    1. Антон Васалатій, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    2. Іван Казмірчук, Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст.
    3. Учасники літературного гуртка «Дивослово» Вовчинецького ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Вокальний ансамбль «Максимум» Пляхівського ЗНВК І-ІІ ст.
    5. Андрій Пірожок, ЗНВК «Школа–інтернат-гімназія».

    «Впевненість у майбутньому»
    1. Каріна Ковальчук, 4 кл. Флоріанівської СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Максим Лонський, 3 кл. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    3. Ольга Миронюк, 4 кл. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Олександра Нижник, 1 кл. Широкогребельського ЗНВК І-ІІІ ст.
    5. Софія Пасічнюк, вихованка Самгородоцького ДНЗ.

    «Універсал»
    1. Тетянчук Катерина, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    2. Аліфіренко Микола, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    3. Закасовська Євгенія, Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Рибачук Олександр, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    5. Кузьменко Єгор, ЗНВК «Школа–інтернат-гімназія».

    «Дивотворці»
    1. Ельміра Гулієва, Кашперівський ЗНВК І-ІІ ст.
    2. Артем Черняк, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Ярослав Шевчук, Зозулинецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Лада Янчук, Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст.

    «Кращі науковці»
    1. Роман Білінський, Юрівський ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Інна Джус, Самгородоцький ЗНВК І-ІІІ ст.
    3. Тетяна Лехкодух, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Валерія Слободяник, Сестринівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    «Юні дослідники»
    1. Юлія Мазур, Непедівський ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Дослідники Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст. (Богдана Нижиловська, Валентина Маківчук, Анастасія Король).
    3. Микола Іванюк, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст.

    «Кращий учасник художньої самодіяльності»
    1. Микола Аліфіренко, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    2. Віктор Дабіжа, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    3. Дмитро Мануїлов, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Артем Остапчук, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    «Краща учасниця художньої самодіяльності»
    1. Віталіна Бальшанек, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Дар’я Волошина, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    3. Марія Дацюк, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.

    «Кращий спортсмен»
    1. Андрій Мар’янчик, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Вадим Підручний, Непедівський ЗНВК І-ІІІ ст.
    3. Вадим Липський, Вернигородоцький ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Аліфіренко Микола, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.

    «Краща спортсменка»
    1. Марина Арсенюк, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Настя Буханевич, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Анастасія Петроченко, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Анастасія Слєба, Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст.

    «Лідер року»
    1. В’ячеслав Адамович, голова учнівського комітету Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Анастасія Гаєвська, голова учнівського парламенту Козятинської СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    3. В’ячеслав Залевський, президент шкільної парламентської республіки Пиковецького ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Валерія Мазко, президент президентської ради ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія», голова районної громадської організації «Союз старшокласників «Лідер» Козятинського району.

    «Вчинок року»
    1. Андрушко Василина, Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Білінський Роман, Юрівський ЗНВК І-ІІІ ст.
    3. Назарук Вікторія, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Онипчук Анастасія, Переможнянський ЗНВК І-ІІІ ст.
    5. Шпак Катерина, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.

    «Кращий учень»
    1. Олексій Саюк, Йосипівський ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Олександр Матошин, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Валентин Мовчан, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    4. Сергій Понятівський, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.
    5. Анатолій Хуторний, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.

    «Краща учениця»
    1. Аліна Огороднійчук, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Дар’я Тупчій, Іванковецька СЗШ І-ІІ ст.
    3. Дарія Дерев’янко, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Софія Паламаренко, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.
    5. Вероніка Патлань, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.

    «Кращі олімпійці»
    Дипломи ІІІ ступеня:
    1. Валерія Мазко, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    2. Марина Савчук, Переможнянський ЗНВК І-ІІІ ст.
    3. Анастасія Сидорук, Самгородоцький ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Мартинюк Дарія, Жежелівський ЗНВК І-ІІІ ст.
    5. Огороднійчук Тетяна, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    6. Абдулаєва Заріна, Жежелівський ЗНВК І-ІІІ ст.
    7. Янчук Лада, Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст.
    8. Цанга Марина, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.

    9. Андрух Роман, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст.
    10. Савчук Назар, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    Дипломи ІІ ступеня:
    1. Даніїл Тімачов, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    2. Віталій Дацюк, Гуровецька філія Непедівського ЗНВК І-ІІІ ст.
    3. Яна Хрещенюк, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Аліна Собчук, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.

    Дипломи І ступеня:
    1. Олександр Ільчук, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    2. Ірина Мартинюк, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Марина Лавренюк, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    4. Поліна Роскальнюк, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.

    «Кращий художній колектив»
    1. Танцювальний ансамбль «Водограй» (Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст., Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.).
    2. Вокальний ансамбль «Зорецвіт» Позашкільного навчально-виховного центру.
    3. Зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі» Самгородоцького ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Художні колективи Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст.

    «Команда року»
    1.Збірна району з футболу (Глуховецька, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст., Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст.).
    2.Збірна з легкої атлетики районної Дитячо-юнацької спортивної школи «Колос».
    3. Агітбригада «Покоління NEXT» Бродецької СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Команда Широкогребельського ЗНВК І-ІІІ ст, учасниця обласного конкурсу «Моя Батьківщина – Україна!».

    «Дитячий садочок – дитинства дзвіночок»
    1. Махнівський ДНЗ «Ромашка».
    2. Глуховецький ДНЗ «Берізка».
    3. Махаринецький ДНЗ «Сонечко».
    4. Кордишівський ДНЗ «Веселка».

    «Школа патріотичного виховання»
    Всі школи району.

    «Школа інтелектуального розвитку»
    1. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    4. Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст.
    5. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    «Школа естетичного розвитку»
    1. Йосипівський ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    3. Кашперівський ЗНВК І-ІІ ст.
    4. Переможнянський ЗНВК І–ІІІ ст.
    5. Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.

    «Школа загартування учнів»
    1. Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Йосипівський ЗНВК І-ІІІ ст.
    3. Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    5. Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    6. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    «Школа гармонійного розвитку»
    1. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    «Дитина року»
    Микола Аліфіренко, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2017»    фестиваль «Травневий зорепад» фото

    Автор: admin, 14:52

Потребление памяти: 12.2MB