Календар

Вересень 2018
П В С Ч П С Н
« Сер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • dsc_1888.jpg Сімнадцятий рік «Травневий зорепад» крокує країною знань у Козятинському районі, відкриваючи нам нові і нові таланти, а потім ці таланти прославляють Козятинщину, Вінниччину, Україну.
    Тож і цьогоріч у залі Козятинського училища залізничного транспорту зібрався «ЦВІТ» нашої освітянської родини, зібрались усі ті, хто своєю наполегливістю та працелюбством досягли високих результатів у навчанні, спорті, художній самодіяльності, громадському житті тощо. Номінанти і переможці одержали премії від відділу освіти, почесні дипломи і пам’ятні «зірки».
    Учасників фестивалю вітали заступники голови райдержадміністрації Сергій Прохоров та Ігор Булавський, начальник відділу освіти Аліна Діденко, депутат обласної ради Ірина Колесник.
    Концертні номери були яскравими, запальними, неповторними. Перед виконанням Народним аматорським колективом Профспілок України вокальним ансамблем «Камертон» пісні «Пішов у синє небо він» діти вручили квіти членам родин воїнів, що загинули за незалежність і суверенну цілісність нашої держави.
    Гран-прі «Дитина року – 2018» виборов учень Махнівської СЗШ Дмитрій Мануілов.
    За традицією повідомляємо УСІХ номінантів «Травневого зорепаду – 2018» (червоним виділено переможців у номінаціях).
    «Відкриття року»
    1. Білінський Максим, Юрівський ЗНВК.
    2. Бражник Анна, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія.
    3. Пугач Олексій, Широкогребельський ЗНВК.
    4. Вокальний ансамбль «Максимум» Пляхівського ЗНВК.

    «Впевненість у майбутньому»
    1. Альба Вероніка, Білопільська СЗШ.
    2. Буренко Роксолана, Зозулинецький ЗНВК.
    3. Васалатій Антон, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    4. Романчук Олександра, Дубовомахаринецький ЗНВК.
    5. Штельмах Діана, Вівсяницький ЗНВК.

    «Кращий олімпієць»
    Дипломи ІІІ ступеня:

    1. Барчук Дарія, Махнівська СЗШ.
    2. Богатирчук Діана, Жежелівський ЗНВК.
    3. Бродова Софія, Махаринецька СЗШ.
    4. Гриценюк Назарій, Глуховецька СЗШ.
    5. Дерев’янко Дарія, Вівсяницький ЗНВК.
    6. Іванюк Микола, Вівсяницький ЗНВК.
    7. Ільчук Катерина, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    8. Козачок Аліна, Глуховецька СЗШ.
    9. Котельников Андрій, Махаринецька СЗШ.
    10. Кузьменко Єгор, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    11. Лавренюк Дар’я, Йосипівський ЗНВК.
    12. Мішанчук Діана, Бродецький ЗНВК.
    13. Огороднійчук Тетяна, Глуховецька СЗШ.
    14. Собчук Аліна, Бродецький ЗНВК.
    15. Чорна Інна, Махаринецька СЗШ.

    Дипломи ІІ ступеня:
    1. Василічішин Савелій, Вівсяницький ЗНВК.
    2. Мовчан Валентин, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    3. Тімачов Даніїл, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    Дипломи І ступеня:
    1. Глінська Ірина, Глуховецька СЗШ.
    2. Ільчук Олександр, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    «Кращий учень»
    1. Гай Назар, Білопільська СЗШ.
    2. Мануілов Дмитрій, Махнівська СЗШ.
    3. Саюк Олексій, Йосипівський ЗНВК.
    4. Чорнолецький Андрій, Сестринівський ЗНВК.

    «Краща учениця»
    1. Нижиловська Богдана, Кордишівська СЗШ.
    2. Радківська Аліна, Юрівський ЗНВК.
    3. Сидорук Анастасія, Самгородоцький ЗНВК.
    4. Янчук Дар’я, Бродецький ЗНВК.
    5. Мала Андріана, Глуховецька СЗШ.

    «Кращий науковець»
    1. Голембівська Богдана, Бродецький ЗНВК.
    2. Коломійчук Карина, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    3. Лехкодух Інна, Дубовомахаринецький ЗНВК.
    4. Попадюк Денис, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    5. Татьянчук Вікторія, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    «Юний дослідник»
    1. Киричишина Софія, Миколаївський ЗНВК.
    2. Ліпніцька Анастасія, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    3. Мамотько Єгор, Бродецький ЗНВК.
    4. Міщанчук Віталій, Жежелівський ЗНВК.

    «Дивотворці»
    1. Джаман Анастасія, Кашперівський ЗНВК.
    2. Матошина Валерія, Бродецький ЗНВК.
    3. Рибак Людмила, Іванковецька філія Козятинського ЗНВК № 9.
    4. Рожик Ольга, Непедівський ЗНВК.
    5. Хоменчук Дмитро, Білопільська СЗШ.
    6. Янчук Лада, Безіменський ЗНВК.

    «Кращий спортсмен»
    1. Кравцов Максим, Самгородоцький ЗНВК.
    2. Липський Вадим, Вернигородоцький ЗНВК.
    3. Нестеренко Андрій, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    4. Ярошевський Андрій, Вовчинецький ЗНВК.

    «Краща спортсменка»
    1. Кириченко Наталія, Йосипівський ЗНВК.
    2. Мазур Руслана, Вернигородоцький ЗНВК.
    3. Чорна Єлизавета, Козятинський ЗНВК № 9.
    4. Яценко Вікторія, Глуховецька СЗШ.
    5. Тупчій Карина, Козятинський ЗНВК № 9.

    «Кращий учасник художньої самодіяльності»
    1. Аліфіренко Микола, Козятинський ЗНВК № 9.
    2. Білецький Максим, Гуровецька філія Непедівського ЗНВК.
    3. Мануілов Дмитрій, Махнівський ЗНВК.
    4. Пугач Олексій, Широкогребельський ЗНВК.

    «Краща учасниця художньої самодіяльності»
    1. Бальшанек Віталіна, Миколаївський ЗНВК.
    2. Василяка Софія, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    3. Дацюк Марія, Козятинський ЗНВК № 9.
    4. Ільчук Анастасія, Зозулинецький ЗНВК.
    5. Пуцак Крістіна, Бродецький ЗНВК.

    «Вчинок року»
    1. Учнівське самоврядування Кордишівської СЗШ.
    2. Учнівський колектив Миколаївського ЗНВК.
    3. Учнівський колектив Переможнянського ЗНВК.

    «Лідер року»
    1. Гаєвська Анастасія, голова учнівського парламенту Козятинського ЗНВК № 9.
    2. Задорожна Аліна, прем’єр-міністр шкільної міністерської служби Дубовомахаринецького ЗНВК.
    3. Кіпр Ірина, голова учнівського об’єднання «Темп» Флоріанівського ЗНВК.
    4. Клімова Вікторія, президент шкільної парламентської республіки Пиковецького ЗНВК.
    5. Собко Владислава, президент президентської ради ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    6. Швець Анастасія, президент шкільної республіки Вернигородоцького ЗНВК.

    «Універсал»
    1. Білінський Роман, Юрівський ЗНВК.
    2. Голембівська Мирослава, Бродецький ЗНВК.
    3. Мануілов Дмитрій, Махнівська СЗШ.
    4. Мелешкіна Катерина, Дубовомахаринецький ЗНВК.
    5. Мовчан Валентин, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    «Команда року»
    1. Агітбригада «Покоління NEXT» Бродецького ЗНВК.
    2. Туристичний клуб «Гепаніс» Вернигородоцького ЗНВК.
    3. Команди юнаків і дівчат з баскетболу 3х3 Глуховецької СЗШ.
    4. Міністерська служба Дубовомахаринецького ЗНВК.
    5. Учнівський колектив Махаринецької СЗШ.

    «Кращий художній колектив»
    1. Танцювальний ансамбль «Водограй» Безіменського ЗНВК та Махнівської СЗШ.
    2. Зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі» Позашкільного навчально-виховного центру.
    3. Вокальний ансамбль «Зорецвіт» Позашкільного навчально-виховного центру.
    4. Хор «Новий день» ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    5. Народний чеський фольклорно-етнографічний ансамбль «Студанка» Миколаївського ЗНВК.

    «Дитячий садочок – дитинства дзвіночок»
    1. Глуховецький заклад дошкільної освіти «Берізка».
    2. Дошкільне відділення Жежелівського ЗНВК.
    3. Дошкільне відділення Кашперівського ЗНВК.
    4. Дошкільне відділення ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    5. Дошкільне відділення Миколаївського ЗНВК.
    6. Дошкільне відділення Юрівського ЗНВК.

    «Школа патріотичного виховання»
    1. Вернигородоцький ЗНВК.
    2. Зозулинецький ЗНВК.
    3. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    4. Козятинський ЗНВК № 9.
    5. Кордишівська СЗШ.
    6. Махнівська СЗШ.
    7. Непедівський ЗНВК (Гуровецька філія).
    8. Переможнянський ЗНВК.
    9. Самгородоцький ЗНВК.

    «Школа волонтерського руху»
    Усі школи району.

    «Школа інтелектуального розвитку»
    1. Бродецький ЗНВК.
    2. Глуховецька СЗШ.
    3. Йосипівський ЗНВК.
    4. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    «Школа естетичного розвитку»
    1. Вернигородоцький ЗНВК.
    2. Глуховецька СЗШ.
    3. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    4. Козятинський ЗНВК № 9.
    5. Миколаївський ЗНВК.
    6. Самгородоцький ЗНВК.

    7. Кашперівський ЗНВК.

    «Школа загартування учнів»
    1. Глуховецька СЗШ.
    2. Дубовомахаринецький ЗНВК.
    3. Зозулинецький ЗНВК.
    4. Флоріанівський ЗНВК.
    5. Широкогребельський ЗНВК.
    6. Кашперівський ЗНВК.

    «Школа гармонійного розвитку»
    1. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    Спецприз від начальника відділу освіти Аліни Діденко «Гордість Зорепаду»
    1. Аліфіренко Микола, Козятинський ЗНВК № 9.

    «Дитина року – 2018»
    1. Мануілов Дмитрій, Махнівська СЗШ.

    dsc 1426 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1451 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1468 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1506 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1526 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1538 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1595 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1609 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1637 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1700 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1704 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1736 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1789 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1807 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1825 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1856 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1888 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    dsc 1909 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    fb img 1525620469635 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

     Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2018»    фестиваль «Травневий зорепад» (4 травня 2018 року) фото

    Автор: admin, 10:10

Потребление памяти: 12.18MB