Архів:

Календар

Листопад 2019
П В С Ч П С Н
« Жов    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • 60281438_344885422838505_6357497006281195520_n.jpg «Травневий зорепад» - чи не найулюбленіше свято в освіті Козятинщини (цього року в ньому брали участь освітянські заклади Глуховецької об’єднаної територіальної громади). На ньому відзначаються учні та колективи, які найкраще протягом року проявили себе у навчанні, громадській роботі, науковій та художній творчості, спорті.

    Здається, все було як завжди – вщент заповнена актова зала Козятинського училища залізничного транспорту, цікаві сценарій і режисура, яскраві концертні номери, щирі вітання, квіти, оплески (точніше: овації глядачів), дипломи-відзнаки, зірки, грошові винагороди для переможців від відділу освіти, а для «кращих олімпійців» - ще й від родини народного депутата Петра Юрчишина. Із побажаннями подальших злетів до учасників фестивалю звернулись заступник голови Козятинської райдержадміністрації Ігор Булавський, начальник відділу освіти Аліна Діденко, дружина народного депутата України Любов Юрчишина, депутат обласної ради Ірина Колесник, освітяни, держслужбовці та представники громадськості.

    Кожен переможець запускав до імпровізованого зоряного неба кульку із зірочкою; у кінці свята стеля глядацької зали перетворилась на сузір’я, котре доводило, що талановитих дітей у закладах освіти Козятинщини – безліч.

    Найбільші «зірки» на святі вибороли – ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» та його випускник Валентин Діденко.

    За традицією називаємо усіх лауреатів цьогорічного фестивалю (червоним виділені переможці у номінаціях).

     

    «Кращий олімпієць»

    Дипломи ІІІ ступеня:

    Васалатій Антон, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Гриценюк Назарій, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.

    Дерев’янко Дарія, Вівсяницький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Іванюк Микола, Вівсяницький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Набокова Альона, Широкогребельський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Нестеренко Андрій, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Огороднійчук Тетяна, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.

    Паламаренко Софія, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.

    Радківська Аліна, Юрівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Роман Єлизавета, Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст. № 9.

    Саюк Олексій, Йосипівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Собко Владислава, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Степаненко Наталія, Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст.

    Франков Олександр, Йосипівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Дипломи ІІ ступеня:

    Броніцький Роман, Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Вовченко Каріна, Вівсяницький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Голембівська Мирослава, Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Чорнолецький Андрій, Сестринівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Дипломи ІІ та ІІІ ступенів:

    Воронюк Володимир, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Кузьменко Єгор, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Дипломи І ступеня:

    Діденко Валентин, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Родюк Марина, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.

     

    «Відкриття року»

    Воронюк Володимир, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Левицька Маргарита, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.

    Ансамбль «Вечорниці» Білопільського ЗНВК І-ІІІ ст.

    Карпенко Вікторія, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

     

    «Впевненість у майбутньому»

    Бражник Анна, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Головатюк Аліна, Флоріанівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Дерев’янко Ульяна, Вівсяницький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Мацюк Роман, Переможнянський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Мосьондз Надія, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.

     

    «Кращий учень»

    Васалатій Антон, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Ганевич Владислав, Зозулинецький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Діденко Валентин, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Лавришин Віталій, Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Павлюк Назар, Вернигородоцький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Саюк Олексій, Йосипівський ЗНВК І-ІІІ ст.

     

    «Краща учениця»

    Лавренюк Дар’я, Йосипівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Огороднійчук Тетяна, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.

    Савчук Марина, Переможнянський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Савчук Ульяна, Самгородоцький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Сиротюк Ольга, Вовчинецький ЗНВК І-ІІІ ст.

     

    «Юний дослідник»

    Білінський Максим, Юрівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Войтюк Катерина, Флоріанівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Діденко Валентин, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Лехкодух Інна, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Кукуруза Ольга, Флоріанівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Парчевська Ольга, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Смишляєв Олег, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

     

    «Дивотворці»

    Голуб Марія, Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст. № 9.

    Мазур Руслана, Вернигородоцький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Ткачук Леонід, Кашперівський ЗНВК І-ІІ ст.

    Щаблевська Альона, Пиковецький ЗНВК І-ІІІ ст.

     

    «Кращий спортсмен»

    Вахновський Сергій, Іванковецька філія Козятинського ЗНВК І-ІІІ ст. № 9.

    Безштанюк Антон, Білопільський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Костенко Дмитро, Вернигородоцький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Наварчук Олександр, Пляхівський ЗНВК І-ІІ ст.

    Ярошевський Андрій, Вовчинецький ЗНВК І-ІІІ ст.

     

    «Краща спортсменка»

    Буханевич Анастасія, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.

    Забєліна Єлізавєта, Йосипівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Чорна Єлизавета, Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст. № 9.

    Шевчук Дар’я, Вернигородоцький ЗНВК І-ІІІ ст.

     

    «Кращий учасник художньої самодіяльності»

    Білецький Максим, Гуровецька філія Непедівського ЗНВК І-ІІІ ст.

    Іванов Віталій, Зозулинецький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Мануілов Дмитрій, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.

    Нестеренко Андрій, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Пугач Олексій, Широкогребельський ЗНВК І-ІІІ ст.

     

    «Краща учасниця художньої самодіяльності»

    Бальшанек Віталіна, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Буравська Аліна, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Дацюк Марія, Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст. № 9.

    Ільчук Анастасія, Зозулинецький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Казмірчук Софія, Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст.

     

     «Вчинок року»

    Андрух Ростислав, Вівсяницький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Бургело Марія, Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст. № 9.

    Учнівське самоврядування Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст.

    Волонтерський загін «Нам творити добро» Переможнянського ЗНВК І-ІІІ ст.

     

    «Лідер року»

    Клірішенко Ярослав, Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст. № 9.

    Літнарович Богдана, Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Ромашкан Тетяна, Сестринівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Собко Владислава, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Харчук Анастасія, Непедівський ЗНВК І-ІІІ ст.

     

    «Універсал»

    Голембівська Богдана, Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Діденко Валентин, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія».

    Іванюк Микола, Вівсяницький ЗНВК І-ІІІ ст.

    Подгорчук Єлизавета, Жежелівський ЗНВК І-ІІІ ст.

    Тупчій Каріна, Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст. № 9.

     

    «Команда року»

    Агітбригада «Покоління NEXT» Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст.

    Волейбольна команда (юнаки) Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст.

    Туристичний клуб «Гепаніс» Вернигородоцького ЗНВК І-ІІІ ст.

    Баскетбольна команда (дівчата) Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст.

    Баскетбольна команда (дівчата) Широкогребельського ЗНВК І-ІІІ ст.

    Збірна команда району в обласній Спартакіаді допризовної молоді (Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст., Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст., ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія»).

     

    «Кращий художній колектив»

    Вокальний ансамбль «До-ре-мі» Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Зразковий аматорський колектив народного танцю «Подільський вітерець» Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст.

    Хор «Новий день» ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В Підгорбунського

    Хор Кашперівського ЗНВК І-ІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Вокальний ансамбль «Краяночки» Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст.

     

    «Перлини Козятинщини – 2019»

    Зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі» Позашкільного навчально-виховного центру Козятинського району

    Народний чеський фольклорно-етнографічний ансамбль «Студанка» Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Вокальний ансамбль «Струмочок» Махнівської СЗШ І-ІІІ ст.

    Хореографічний ансамбль «Водограй» Махнівської СЗШ І-ІІІ ст. та Безіменського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Вокальний ансамбль «Зорецвіт» Позашкільного навчально-виховного центру Козятинського району

    Дует Валентина Діденка (учень ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія») та Аліни Діденко (начальник відділу освіти)

     

    «Прорив року»

    Васалатій Антон, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В. Підгорбунського

     

    «Дитячий садочок – дитинства дзвіночок»

    Дошкільне відділення Вовчинецького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Глуховецький дошкільний навчальний заклад «Берізка»

    Махнівський дошкільний навчальний заклад «Ромашка»

    Дошкільне відділення Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Дошкільне відділення Пляхівського ЗНВК І-ІІ ст. «Школа-дитячий садок»

     

     

    «Школа патріотичного виховання»

    Вернигородоцький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.

    ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В. Підгорбунського.

    Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Непедівський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Переможнянський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

     

     

    «Школа інтелектуального розвитку»

    Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Йосипівський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В. Підгорбунського

    Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.

    Самгородоцький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

     

     

    «Школа естетичного виховання»

    ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В. Підгорбунського

    Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.

    Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.

    Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» ім. В Земляка

    Самгородоцький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

     

     

    «Школа загартування учнів»

    Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.

    Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В Підгорбунського.

    Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.

    Флоріанівський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Широкогребельський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Кашперівський ЗНВК І-ІІ ст. «Школа-дитячий садок»

     

     

    «Школа екологічного виховання»

    Бродецький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    Вівсяницький ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

    ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В Підгорбунського.

    Флоріанівський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок»

     

    «Школа гармонійного розвитку»

    ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В Підгорбунського.

     

    «Гордість Зорепаду»

    Мануілов Дмитрій, Махнівська СЗШ І-ІІІ ст.

    Дацюк Марія, Козятинський ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-дитячий садок» № 9.

     

    «Дитина року – 2019»

    Валентин Діденко, ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В. Підгорбунського

     

    60281438 344885422838505 6357497006281195520 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60310275 299829580940197 5664460035426615296 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60212000 605987113219089 2778492615266402304 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60236248 326195728057942 1029276246627844096 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60265934 384654992148981 8677864031521865728 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60283136 361222598074316 2981380801540653056 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60288563 431218334323449 5820543287311728640 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60290801 422400761653961 5217302924291473408 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60320716 373421519940258 7954189018835451904 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60333355 947934222264745 2072669453757186048 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60352724 611582056009644 4071121593466617856 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60387950 1322382397914429 4467064569671450624 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60405133 2442373966006123 8097408710525059072 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60434478 620045208496765 5693638677436039168 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60464662 2054160554890314 1312402230241918976 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60475161 831876160501305 7449363472011231232 n1 Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60481015 451300925412580 2189277798663716864 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60499039 342177416444007 2817233280405864448 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60606642 449235932517994 6417644329589800960 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60628777 471108620297471 750571729981538304 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60641691 2322535514629151 3247670771052445696 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60696382 2805492946157757 7521576943297232896 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    60903720 583481775392148 2569589700956258304 n Районний рейтинг конкурс «Дитина року – 2019»    фестиваль «Травневий зорепад» (15 травня 2019 року) фото

    Автор: admin, 08:51

Потребление памяти: 12.36MB