Архів:

Календар

Червень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • dsc00131.JPG «Пам’ять: вона кличе, вона хвилює, вона торкає наші серця. Минають роки, відлітають у вічність, але є дати, не підвладні рокам – це День Перемоги» -  цей вираз залишився в серцях людей на все життя.
  Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день назавжди залишиться для нас затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже не легко в ті вогненні літа і яким найважче сьогодні.
  Салют, Перемоги! Під таким девізом пройшла тематична лінійка у Козятинському ЗНВК «Школа -інтернат -гімназія» імені В. М. Підгорбунського. Перед навчальним закладом вишикувалась вся шкільна родина. Цього дня ми згадували полеглих і живих, воїнів і мирних жителів - всіх, завдяки кому була завойована перемога у 1939-1945 роках.
  На фоні звернень учнів 8 -Г класу до присутніх, тихо звучить мелодія пісні фронтової тематики. У глибині шкільного саду знаходиться військове містечко, де зображені спогади тих страшних днів. Хвилиною мовчання вшанували воїнів, які віддали найдорожче – життя у боротьбі з фашистськими окупантами.
  По закінченні святкової лінійки учні школи поклали квіти до пам’ятника, який знаходиться на території школи.
  Продовжилися урочистості тематичною класною годиною на тему «Звеличте відвагу , з якою вони нам служили , вони цю повагу тернистим життям заслужили» та відвідуванням музею Бойової Слави.

   Салют, Перемоги! фото

   Салют, Перемоги! фото

   Салют, Перемоги! фото

   Салют, Перемоги! фото

   Салют, Перемоги! фото

   Салют, Перемоги! фото

   Салют, Перемоги! фото

   Салют, Перемоги! фото

   Салют, Перемоги! фото

  Автор: admin, 12:33

Потребление памяти: 11.86MB