• sthodekolu-4.jpg Не вірте тим, хто безпідставно стверджує, що наші діти втратили інтерес до навчання, що вони розучилися логічно мислити і застосовувати свої знання на практиці.

  23 березня 2011 р. вперше у Козятинському районі проводився турнір «Що? Де? Коли», організований відділом освіти Козятинської райдержадміністрації, Позашкільним навчально-виховним центром Козятинського району за участю представників Вінницького національного технічного університету, у якому взяли участь інтелектуали з Бродецької, Вівсяницької, Глуховецької, Дубовомахаринецької, Йосипівської, Козятинської № 9, Кордишівської, Махаринецької, Миколаївської, Переможнянської, Самгородоцької, Широкогребельської СЗШ І-ІІІ ст., Жежелівського ЗНВК, а також господарі – команда ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

  Питання, які задавав ведучий турніру – заступник проректора з виховної роботи ВНТУ Теплюк Анатолій Іванович, примушували серйозно замислитися навіть учителів, які супроводжували дітей для участі у турнірі. А діти показали вміння мислити нестандартно, знаходити вихід із скрутних становищ.

  Переможцями турніру стали: І місце – команда Йосипівської СЗШ І-ІІІ ст., ІІ місце – команда Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст. Саме вони представлятимуть Козятинський район в обласному турнірі, що відбудеться 26 березня.

  Інтригу турнірові додав додатковий гейм, у якому ІІІ місце вибороли представники Козятинського ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія», але й «переможені» - команда Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст. заслуговують на добрі та щирі слова подяки.За словами ведучого, турнір у Козятинському районі, який проводився останнім серед 22 міст та районів учасників, поставив відбірковим турам великий знак оклику.

  У нагороду від організаторів змагання переможці одержали чудове видання «Історії України», яке допоможе їм і надалі набувати необхідні знання…

  Переможці відбіркового туру обласного турніру команда Йосипівської СЗШ І-ІІІ ст.

  ІІ м. – команда Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст.

  ІІІ м. – команда ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія» І-ІІІ ст.

  Автор: sasha, 13:28

Потребление памяти: 12.04MB