• img_4571.jpg 4 жовтня вітали кращих освітян району.
    Напередодні дня працівників освіти в Будинку культури с. Йосипівка відбулися урочистості, на яких віншували кращих освітян району.
    Педагогам будо про що погворити, чому порадіти. Минулий навчальний рік був плідним на гарні здобутки та досягнення. 21 учень став призером обласного етапу предметних олімпіад та МАН. Вдалося уникнути закриття шкіл, трансформувавни неперспективні у школи-філії, шляхом створення ЗНВК частково вирішено проблему дошкілля. Як зауважив у вітальному слові голова райдержадміністрації Олексій Лавренюк, освітня галузь була пріоритетною для влади. Практично в усіх закладах вдалося облаштувати внутрішні вбиральні, що обійшлося у 1,5 млн.грн., з них понад 1 млн. - кошти спонсорів. Наступного року обіцяв спрямовувати кошти на покращення навчально-матеріальної бази шкіл.
    Від імені районної влади вітав педагогів їх колега, керуючий справами районної ради Анатолій Колісний, дякував за плідну працю, результатом якої є гарні учнівські досягнення у навчанні, спорті, творчості. Побажав, аби демографічна криза йшла лише у гору, а такі слова, як оптимізація, ніколи не проявлялися в наказах, а залишалися лише в словниках.
    Про важливість професії вчителя говорила у вітальному слові начальник відділу освіти РДА Аліна Діденко. Запевнила, що робитиме усе можливе, щоб районні педагоги вчасно отримували зарплату, мали гарне робоче місце, йшли до праці із задоволенням.

    Автор: sasha, 14:33

Потребление памяти: 12.04MB