Архів:

Календар

Червень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • dpo6.jpg30 вересня, у переддень професійного свята, велика учительська родина Козятинщини традиційно зібралась на свої урочистості, аби поспілкуватися у дружньому колі колег та вшанувати кращих освітян. Приймав святкування цього річ Будинок культури с. Йосипівка. Понад дві сотні педагогів з’їхалися сюди останнього вересневого дня, а організатори дійства — відділ освіти райдержадміністрації та позашкільний навчально-виховний центр, зро­били усе, аби свято було яскравим, непередбачуваним, подекуди із несподіваними поворотами сценарію.
  За те, що з великою честю педа­гоги справляються зі своїми профе­сійними обов’язками, складав їм шану від імені депутатського корпу­су районної ради та територіальних громад голова районної ради Вале­рій Стахов. В останні роки освіта Козятинщини впевнено крокує впе­ред, за що Валерій Іванович подякував начальнику від­ділу освіти Аліні Діденко, директо­рам шкіл, які не лише вміють керу­вати навчальним процесом, а й по­кращувати матеріальну базу шкіл. Дякував присутнім на святі керівни­кам суб’єктів господарювання за ро­зуміння освітянських проблем та допомогу в їх вирішенні.
  Перші особи нагородили грамота­ми райдержадміністрації та районної ради педагогів районних шкіл, чиї ви­хованці минулого навчального року вибороли перемоги в обласних ета­пах предметних олімпіад, В.Д. Рябченко (Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.), І.І. Савчук (Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст.), Т.М. Боднар (Непедівська СЗШ І-ІІІ ст.), О.В. Миклін та О.А. Станіславчук (Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.), Т.В. Острожинську (Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.), 3.Г. Моцну (Жежелівський ЗНВК), Н. О. Левицьку та К. В. Юхимчук (ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія»). Нагородою за їх вчительські старання також були сер­тифікати на солідну премію.
  Відзначені грамотами та подяками під час свята також були педагоги-ювіляри, кращі вчителі, заступники директорів, директори, спеціалісти відділу освіти.
  Не обійшли увагою і технічних працівників – водіїв, прибираль­ниць, що теж є частинкою шкільних колективів.
  Слова вітань на адресу своїх ко­лег висловила головний освітянин Аліна Діденко. Вперше до свята від­ділом освіти запроваджено дві но­мінації «Меценат освіти Козятинщини» та «Почесний освітянин Козятинського району», у яких було від­значено керівників агроформувань, підприємств, територіальних гро­мад, приватних підприємців, що ак­тивно допомагали школам у онов­ленні їх матеріальної бази, ремонті, підготовці до нового навчального року, і постійних членів освітянської родини: Олексія Лавренюка та Ва­лерія Стахова.
  До речі, районним керманичам неодноразово під час урочистостей довелося підійматися на святкову сцену. В тому числі для отримання несподіваної обом ексклюзивної освітянської відзнаки. Голові рай­держадміністрації жінки-директори шкіл у пісенній формі відтворили «виїзний прийом», апогеєм якого стало вручення вінка з дубового листя та гетьманської булави. Вале­рія Стахова освітянська родина віта­ла із завойованим на обласному рівні званням «Людина року», вру­чивши ланцюжок з медальйонів, особлива цінність якого у тому, що виготовлений руками дітей, та керамічний кубок - за підтримку та опіку освітянської галузі району. Вітали його чоловіки-педагоги від­повідною до нагороди піснею.
  Обидва керівники були вражени­ми таким неочікуваним поворотом подій, та вкотре пообіцяли активно сприяти розвитку районної освіти.

  Вітання, жарти, музичні номери - на святі сумно не було нікому. Але з нетерпінням усі очікували найголовнішого: традиційно підчас районних вчительських урочистос­тей підбиваються результати рей­тингу шкіл. То ж, щорічно інтригою залишалося, яка школа виявилася в числі переможців. Цього року ІІІ місце посіла Кордишівська СЗШ, ІІ місце – Широкогребельська СЗШ, 1 місце поділили між собою Глуховецька СЗШ та Бродецька СЗШ. Гран-прі рейтингу вже третій рік поспіль виборює ЗНВК І-ІІІ ст.«Школа-інтернат-гімназія» ім. В.Підгорбунського Козятинської районної ради.

  dpo1 Свято освітян фото

  dpo2 Свято освітян фото

  dpo3 Свято освітян фото

  dpo4 Свято освітян фото

  dpo5 Свято освітян фото

  dpo6 Свято освітян фото

  dpo7 Свято освітян фото

  dpo8 Свято освітян фото

  Автор: sasha, 07:25

Потребление памяти: 11.89MB