Архів:

Календар

Липень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • foto123png.jpg 24 березня 2016 року відбувся інструктивно-методичний семінар для завідуючих дошкільних навчальних закладів та заступників загальноосвітніх навчально-виховних комплексів, які відповідають за роботу дошкільних відділень м. Козятина та Козятинського району на тему: «Організація підготовки та методика проведення «Тижня безпеки дитини» і «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» в дошкільному навчальному закладі».
  Семінар підготували та провели (за сприяння відділу освіти Козятинської РДА та управління освіти та спорту Козятинської міської ради) педагогічні працівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області - завідувач обласним методичним кабінетом Вовченко Н.О., методист обласного методичного кабінету Гловацька О.В., завідувач навчальним консультаційним пунктом м. Козятина Кутяшев С.К.
  Також в семінарі прийняли участь:
  методист управління освіти та спорту Козятинської міської ради Рачова Н.Н.;
  методист ІМЦ відділу освіти Козятинської РДА Машталір О.І.;
  фахівець з охорони праці відділу освіти Козятинської РДА Котонос І.О.
  В ході семінару, організатори ознайомили учасників заходу з:
  - організацією підготовки та методикою проведення «Тижня безпеки дитини» і «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» та провели порівняльний аналіз заходів;
  - організацією роботи ДНЗ за напрямком «безпека життєдіяльності та основи цивільного захисту» та його навчально-методичним забезпеченням.
  Організатори семінару презентували учасникам семінару «Інформаційно-довідковий куточок з питань цивільного захисту», його зміст та наповнення. Вони також привернули увагу педагогів до практичної складової основних заходів з ЦЗ та БЖД в ДНЗ. А під час «Круглого столу» керівники дошкільних навчальних закладів мали змогу обмінятися досвідом підготовки та проведення «Тижня безпеки дитини» та задати питання модераторам заходу.
  Підсумки семінару підбила завідувач обласним методичним кабінетом Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Вінницької області Вовченко Н.О. Вона висловила впевненість, що семінар принесе практичну користь керівникам дошкільних навчальних закладів міста Козятина і району в організації і проведення таких важливих заходів з цивільного захисту як «Тиждень безпеки дитини» і «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», а навчально-методичні матеріали, розроблені фахівцями та отримані учасниками семінару в електронному виді, дозволять здійснювати роботу з напрямку «безпека життєдіяльності та основи цивільного захисту» ефективно та дієво.

  foto123png «Тиждень безпеки дитини»   важливий захід у дошкільних навчальних закладах фото

  foto124png «Тиждень безпеки дитини»   важливий захід у дошкільних навчальних закладах фото

  foto125png «Тиждень безпеки дитини»   важливий захід у дошкільних навчальних закладах фото

  foto126png «Тиждень безпеки дитини»   важливий захід у дошкільних навчальних закладах фото

  foto127png «Тиждень безпеки дитини»   важливий захід у дошкільних навчальних закладах фото

  Автор: admin, 08:00

Потребление памяти: 11.78MB