Архів:

Календар

Червень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • pozashkilia-7.jpg Позашкільний навчально-виховний центр Козятинського району з радістю сприйняв новину про проведення Тижня позашкілля, оскільки саме розвиток дитячої творчості (у різних її напрямках) завжди був у центрі його діяльності, у центрі районних масових заходів та гурткової роботи, яка проводиться у районі.
  Тиждень пройшов змістовно, цікаво, весело. Гуртківці району поділились своїми знаннями, вміннями, здобутками зі своїми однолітками: були проведені виставки та конкурси дитячої творчості, майстер-класи, відкриті виховні заходи, показові репетиції тощо.
  Керівники гуртків ПНВЦ, вчителі шкіл району проводили майстер-класи з писанкарства та тістопластики, оригамі та квілінгу, малювання та художньої обробки деревини, бісероплетіння та фітодизайну тощо. А спортивні майстер-класи! З легкої атлетики та баскетболу, бадмінтону та авіамодельного спорту, волейболу та техніки пішохідного туризму у закритих приміщеннях.
  Відкриті заняття вокальних та хореографічних гуртків сприяли залученню до їх роботи нових учасників.
  Виставка батьківської творчості, яка відбулась у Бродецькій СЗШ, спонукала і дітей долучитися до художньої майстерності. А практично персональна виставка малюнків Козіонової Тетяни (Безіменський ЗНВК) вражала і високим художнім рівнем, і розмаїттям тем і сюжетів.
  Учні ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія» відвідали Клавдіївську фабрику ялинкових прикрас, де не лише побачили, як виготовляються чудові іграшки, а й самі спробували свої сили у їх розписі.
  <Учасники шкільного лісництва «Біос», яке діє на базі Флоріанівської школи (керівник Тимощук Н. В.) взяли участь в обласному зльоті шкільних лісництв, де вибороли ІІІ місце. Вітаємо!
  Напевно найяскравішим заходом Тижня позашкілля був ІІ районний фестиваль учнівської та вчительської самодіяльної творчості «На струнах серця», який проводився на базі Комсомольської СЗШ І-ІІІ ст. До участі у фестивалі були запрошені учні та вчителі, які самі складають і виконують пісні, а також ті, хто вміє не лише співати, а й акомпанувати собі на різних музичних інструментах.
  Хочеться відзначити, що головна мета конкурсу була досягнута. Із великою уважністю і непідробною зацікавленістю глядачі сприймали пісенний доробок самодіяльних (та майже професійних) авторів Браніцької Віти, учениці Глуховецької школи, та Романа Лавренюка, вчителя Вісяницької школи. А які оплески присутніх викликали авторські пісні вчительки Самгородоцької школи Тетяни Проценко та заступника директора Позашкільного навчально виховного центру Сергія Стратійчука!
  Та й пісні під власний акомпанемент одержали не менш схвальний відгук глядацької зали: чудові голоси та гітара Лізи Роман (Козятинська СЗШ І-ІІІ ст.), бандура Інни Тучак (Вернигородоцька СЗШ), фортепіано Анастасії Степанюк (Безіменський ЗНВК), баян Володимира Афанасьєва (Непедівська школа) не залишили байдужих у глядацькій залі. А ще напрочуд виважені, яскраві, голосисті ансамблі Комсомольської та Пляхівської шкіл, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназії», Пиковецького ЗНВК. А ще абсолютно невимушена атмосфера в залі!
  А ще були подарунки від Позашкільного навчально-виховного центру, учнівського парламенту Комсомольської школи, голови ради профспілки працівників освіти і науки Олени Старушок.
  2013 рік Указом Президента України Віктора Януковича оголошений Роком дитячої творчості. Тиждень позашкілля у Козятинському районі ще раз довів, що кожній дитині можна знайти заняття до снаги, відповідно до її можливостей, інтересів та вікових особливостей.

   Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

   Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

   Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

  pozashkilia 4 Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

   Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

  pozashkilia 6 Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

  pozashkilia 7 Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

   Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

   Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

   Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

   Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

  pozashkilia 12 Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

   Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

   Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

   Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

   Тиждень позашкілля на Козятинщині фото

  Автор: sasha, 10:58

Потребление памяти: 11.9MB