Календар

Липень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • Зорепадом летять роки… Так і просяться ці слова, адже одинадцятий рік поспіль запалює зірки районний рейтинг-конкурс «Дитина року» - фестиваль «Травневий зорепад». І кожен рік - як перший: він не перестає дивувати глядачів, педагогів, учнів, «винуватців свята». Це свято схоже на казку: подарунки, прикрашена зала, неочікувані моменти, яскраві концертні номери.
    Розпочалося свято з приємних хвилин вітань від шанованих гостей – голови районної ради Валерія Івановича Стахова, а також від автора ідеї та головного мецената фестивалю Аліни Анатоліївни Діденко.
    У рейтинг – конкурсі «Дитина року - 2012» були представлені у 17-ти номінаціях учні та колективи, які найкраще протягом року проявили себе у навчанні, громадській діяльності, художній самодіяльності, спорті, туризмі, успішно брали участь у найрізноманітніших конкурсах та фестивалях.
    Ми вітаємо усіх учасників фестивалю.

    Номінація «Кращий учень»:


    biluk_lina.jpg

    1. Ліна Білик, Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст., ІІ місце в обласній олімпіаді з української мови і літератури.

     

     

    bronicka_julia.jpg2. Юлія Броніцька, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІ місце в обласній олімпіаді з педагогіки та психології.

     

     

     vasuljuk_marina.jpg

    3. Марина Василюк, Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласній олімпіаді з екології.

     

     

    gaiduchok_mukola.jpg4. Микола Гайдучок, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласній олімпіаді з інформаційно-комунікаційних технологій.

     

     

    kalnicka_olena.jpg5. Олена Кальніцька, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови і літератури, ІІІ місце в обласній олімпіаді з правознавства.

     

     

    karmazina_oleksandra.jpg6. Олександра Кармазіна, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІ місце в обласній олімпіаді з трудового навчання.

     

     

     komarivska_natalia.jpg

    7. Наталія Комарівська, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія», ІІІ місце в обласній олімпіаді з екології.

     

     

    kornigchuk_inna.jpg8. Інна Корнійчук, Непедівська СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласній олімпіаді з української мови і літератури, ІІІ місце в обласній олімпіаді з біології.

     

     

    mazur_natalia.jpg9. Наталія Мазур, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласній олімпіаді з біології.

     

     

    moskaliuk_sofia.jpg10. Софія Москалюк, Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласній олімпіаді з німецької мови.

     

     

    muklin_jurii.jpg11. Юрій Миклін, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласній олімпіаді з правознавства.

     

     

    ostroginska_svitlana.jpg12. Світлана Острожинська, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласній олімпіаді з російської мови.

     

     

    plus_maksim.jpg13. Максим Плис, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласній олімпіаді з трудового навчання.

     

     

    semeniuk_vladislav.jpg14. Владислав Семенюк, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласній олімпіаді з географії.

     

     

    jankovchuk_ivan.jpg15. Іван Янковчук, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9, ІІІ місце в обласній олімпіаді з трудового навчання.

     

     

    janchuk_olena.jpg16. Олена Янчук, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласній олімпіаді з англійської мови.

     

     

     

     

    Номінація «Кращий науковець»:

    gavruljuk_olesia.jpg1. Олеся Гаврилюк, Сестринівський ЗНВК, ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук.

     

     

    gnatyk_anastasia.jpg2. Анастасія Гнатюк, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук.

     

     

    romanovska_olena.jpg3. Олена Романовська, Жежелівський ЗНВК, ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук.

     

     

     

    Номінація «Дивотворці»:

    1. Леонід Марценюк, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст., призер обласного конкурсу початкового технічного моделювання.
    2. Богдан Міщенко, Дубовомахаринецький ЗНВК, призер обласних конкурсів «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!», «Повітряний бій».
    plus_viktoria.jpg3. Вікторія Плис, Широкогребельська СЗШ І-ІІІ ст., І місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Оригамі», ІІІ місце в обласному конкурсі «Космічні фантазії».

     

     

     

     

    Номінація «Юний дослідник»:

    kolesnuk_vladuslav.jpg1. Владислав Колесник, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія», ІІ місце в обласному конкурсі «Мирний космос», ІІІ місце в обласному тижні науки і техніки.

     

     

     

     

    2. Алла Майструк, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія», ІІ місце в обласному конкурсі науково-дослідницьких робіт і проектів.
    3. Юрій Миклін, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., І місце в обласному конкурсі «Мирний космос».
    4. Вікторія Ткачук, Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст., І місце в обласному конкурсі науково-дослідницьких робіт і проектів.

     

    Номінація «Кращий лідер учнівського врядування»:

    1. Ільчук Анастасія – президент учнівського парламенту Козятинської СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    2. Старинщук Ірина – президент республіки Зозулинецької СЗШ І-ІІІ ст.
    shmylian_jaroslava.jpg3. Шмулян Ярослава – голова учнівського комітету Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст.

     

     

     

    4. Касьян Юлія – президент президентської республіки Іванковецької СЗШ І-ІІ ст.

    moskaliuk_sofia.jpg5. Москалюк Софія – президент шкільної республіки Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст.

     

     

     

     

    6. Комарівська Наталія – президент президентської ради ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

     

    Номінація «Кращий спортсмен»:

    1. Сергій Головатюк, Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст., бронзовий призер чемпіонату України з техніки пішохідного туризму, чемпіон області з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.
    2. Олексій Теребейчик, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст., срібний призер області з штовхання ядра.
    jaroshenko_oleksandr.jpg3. Олександр Ярошенко, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст., чемпіон області і Всеукраїнських змагань з волейболу.

     

     

     

     

    Номінація «Краща спортсменка»:

    1. Катерина Баранівська, Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст., І місце Всеукраїнського фестивалю з футболу «Даруймо радість людям».
    gaidychok_liudmula.jpg2. Людмила Гайдучок, Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст., срібний призер чемпіонату України з вело туризму, срібний та бронзовий призер обласних змагань з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.

     

     

     

    3. Ольга Мазур, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., І місце Всеукраїнського фестивалю з футболу «Даруймо радість людям».
    4. Ірина Стоцька, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9, чемпіон області з легкої атлетики.

     

    Номінація «Краща учасниця художньої самодіяльності»:

    bazeliyk_julia.jpg1. Юлія Базелюк, Дубовомахаринецький ЗНВК.

     

     

     

     

    2. Валентина Буцерога, Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Світлана Стеценко, Самгородоцька спецшкола.
    4. Ірина Товмар, Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст.

     

    Номінація «Кращий учасник художньої самодіяльності»:

    1. Богдан Кривулько, Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Дмитро Плотніцький, Іванковецька СЗШ І-ІІ ст.
    jaroshenko_oleksandr.jpg3. Олександр Ярошенко, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.

     

     

     

     

    Номінація «Краща команда»:

     

    volleyboll «Травневий зорепад – 2012» фото

    1. Юнацька збірна з волейболу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., І місце в чемпіонаті області.
    2. Туристичний клуб «Гепаніс» Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст., призер всеукраїнських та обласних змагань.
    3. Збірна району з жіночого футболу (Глуховецька, Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.), І місце Всеукраїнського фестивалю з футболу «Даруймо радість людям».

     Номінація «Кращий художній колектив»:

    1. Зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі» Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Фольклорний ансамбль «Чеська криниця» Миколаївської СЗШ І-ІІІ ст.

     

    viterec «Травневий зорепад – 2012» фото

    3. Хореографічний ансамбль «Вітерець» Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Танцювальний ансамбль «Данс-клас» Самгородоцької спецшколи.

    Номінація «Кращий керівник дитячого колективу»:

    1. Григор`єв Володимир Олексійович, керівник художніх колективів Комсомольської СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Кудрявець Алла Йосипівна, керівник агітбригади Бродецької СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Лещук Сергій Анатолійович, керівник художніх колективів ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    pasichnyk_anna_dm.jpg4. Пасічнюк Анна Дмитрівна, керівник зразкового хореографічного ансамблю «Зірки Арчі» Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст.

     

     

     

    5. Юхимець Віталій Якович, керівник художніх колективів Дубовомахаринецького ЗНВК.

    Номінація «Команда однодумців»:

    1. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст. (директор – Кудрявець Валентин Йосипович, президент парламентської республіки – Сябро Інна, фермерський корпус смт Бродецьке, селищний голова Мартинюк Сергій Павлович).
    2. Вовчинецька СЗШ І-ІІІ ст. (директор – Стецький Віктор Миколайович, голова учнівського парламенту «Мірошник» - Гричальни Олена, керівник ЗАТ «Зернопродукт» Барчук Віктор Миколайович).
    3. Дубовомахаринецький ЗНВК (директор – Залевський Володимир Володимирович, прем’єр-міністр, фермерський корпус с. Дубові Махаринці, сільський голова Павлюк Лідія Іванівна).
    4. Зозулинецька СЗШ І-ІІІ ст. (директор – Яремчук Микола Петрович, президент – Старинщук Інна, керівник СТОВ «Хлібороб» Сініченко Микола Іванович, сільський голова Максимчук Олександр Васильович).
    5. Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст. (директор – Сайко Анатолій Дмитрович, президент учнівського парламенту – Франчук Юлія, генеральний директор Юзефо-Миколаївського цукрового заводу Босак Олексій Михайлович, генеральний директор ТОВ «Арчі» Щелинський Олександр Єгорович, сільський голова Свинарчук Віктор Васильович).
    6. Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст. (директор – Науменко Олександр Віталійович, президент шкільного учнівського парламенту – Білик Ліна, директор СТОВ «Мрія» Дроздович Анатолій Едуардович).

    Номінація «Впевненість у майбутньому»:

    1. Вадим Головатюк, Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ст., переможець районного фестивалю «Перлини Козятинщини»;
    2. Олександр Кривулько, Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст., переможець районного фестивалю «Перлини Козятинщини».
    3. Дарина Підгерська, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги».
    roman_elizaveta.jpg4. Єлизавета Роман, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9, ІІ місце обласного конкурсу ім. П. Яцика.

     

     

     

     

    5. Хор хлопчиків Козятинської СЗШ І-ІІІ ст. № 9, переможець районного фестивалю «Перлини Козятинщини».

    Номінація «Відкриття року»:

     

    kvartet «Травневий зорепад – 2012» фото

    1. Вокальний квартет Дубовомахаринецького ЗНВК.
    2. Ратошнюк Олександра, Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Рибачук Олександр, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Танцювальний ансамбль «Імпульс» Комсомольської СЗШ.

    Номінація «Кращий учнівський колектив»:

    1. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст. (президент парламентської республіки – Сябро Інна, директор – Кудрявець В. Й.).
    2. Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст. (голова учнівського врядування «Старшокласник» - Логунова Ілона, директор – Мальцев Ю. І.).
    3. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія» (президент – Комарівська Наталія, директор – Москалевський З. П.).
    4. Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст. (голова учнівського комітету – Шмулян Ярослава, директор – Зорук Г. І.).
    5. Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст. (голова учнівського комітету – Рябцов Микола, директор – Кушкевич В. Ц.).

    Номінація «Дитина року - 2012»:

     

    moskaliuk sofia «Травневий зорепад – 2012» фото

    Софія Москалюк, Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст.

    Номінація «Дитина десятиліття»:

     

    jaroshenko oleksandr «Травневий зорепад – 2012» фото

    Олександр Ярошенко, БродецькаСЗШ І-ІІІ ст.

    ХАЙ ЖИВЕ «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД»!

    Автор: sasha, 08:02

Потребление памяти: 12.24MB