Календар

Жовтень 2017
П В С Ч П С Н
« Вер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • Після морозу й холоду грайливо
    З полону снігу вирвалась весна.
    Весна, що нам дарує стільки дива,
    Весна навколо! Друзі, це – вона!

    Вже відігрілись на узліссі трави,
    Вже різнобарв`ям засвітився сад,
    Вже дуже скоpо забуяє травень
    І наш чудовий, славний «Зорепад».

    Сьогодні знову «зорі» запалають,
    Яскравим світом посеред весни.
    Сьогодні свято – те, яке чекають,
    Сьогодні - радість, квіти, зорі, ми.

    Вже дванадцятий рік поспіль запалює зірки районний рейтинг-конкурс «Дитина року» - фестиваль «Травневий зорепад». Фестиваль не має офіційного статусу, але він є найрейтинговішим, оскільки щороку відзначає найталановитіших дітей Козятинщини, які проявили себе у різних галузях творчості.
    Періодично у «Травневому зорепаді» з`являються нові номінації, які «затримуються» на довгі роки, або мають епізодичний характер.
    Враховуючи, що 2013 рік оголошений Президентом України Віктором Януковичем роком дитячої творчості, оргкомітет фестивалю вирішив цього року ввести номінацію «Школа дитячої творчості».
    У цьому році головним спонсором виступив голова Козятинської райдержадміністрації Олексій Іванович Лавренюк, а також підприємці, з якими ми завжди співпрацюємо. Головний приз переможцю свята забезпечила (і пообіцяла це робити й надалі) фундатор «Травневого зорепаду» - заступник голови райдержадміністрації Аліна Анатоліївна Діденко.
    У рейтинг – конкурсі «Дитина року - 2013» були представлені у 17-ти номінаціях учні та колективи, які найкраще протягом року проявили себе у навчанні, громадській діяльності, художній самодіяльності, спорті, туризмі, успішно брали участь у найрізноманітніших конкурсах та фестивалях.
    Ми вітаємо усіх учасників фестивалю (переможці у номінаціях виділені червоним).

    Номінація «Школа дитячої творчості»:
    1. Дубовомахаринецький ЗНВК (прем’єр-міністр – Титар Ірина, директор – Залевський Володимир Володимирович).
    2. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія» (президент – Кисельова Юлія, директор – Москалевський Зіновій Петрович,).
    3. Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст. (президент – Конотоп Андрій, директор – Лановик Лариса Ярославівна).

    Номінація «Кращий учень»:
    biluk.jpg

    1. Білик Ліна, Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце з української мови.

    gmytsika.jpg
    2. Жмуцька Наталія, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце з російської мови.

    kalnitska.jpg
    3. Кальніцька Олена, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІ місце з педагогіки, ІІІ місце з правознавства.

    kolomijchyk.jpg
    4. Коломійчук Іван, Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст., ІІ місце з історії, ІІІ місце з астрономії.

    obrebsika.jpg
    5. Обребська Діана, Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце з математики, ІІІ місце з історії.

    stepaniyk.jpg
    6. Степанюк Галина, Зозулинецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце з російської мови.

    siybro.jpg
    7. Сябро Інна, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце з російської мови.

    tkachyk.jpg
    8. Ткачук Наталія, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце з української мови.

    vasuliyk.jpg
    9. Василюк Аліна, Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук.

    matsyk.jpg
    10. Мацюк Мирослава, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст., ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук.

    Номінація «Впевненість у майбутньому»
    1. Вадим Головатюк, соліст-вокаліст Флоріанівської СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Микола Іванюк, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст., І місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт із природознавства та біології «Юний дослідник».
    3. Анастасія Ільчук, вихованка дошкільного відділення Дубовомахаринецького ЗНВК, лауреат Всеукраїнського фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Полісся – 2013».
    nujulovska.JPG

    4. Богдана Нижиловська, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст., ІІ місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.

    Номінація «Кращий науковець»:
    1. Дмитро Гуменюк, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст., І місце в обласному тижні зоології та тваринництва.
    kondratiyk.jpg

    2.Віталій Кондратюк, Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласному конкурсі з інформаційних технологій.

    3. Єлизавета Роман, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9, ІІІ місце в обласному етапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т. Шевченка.
    4. Анастасія Слюсаренко, Жежелівський ЗНВК, ІІІ місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.

    Номінація «Кращий учасник художньої самодіяльності»:
    1. Богдан та Олександр Кривульки, Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Роман Олексюк, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.
    plotnickij.jpg

    3. Дмитро Плотніцький, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.

    Номінація «Краща учасниця художньої самодіяльності»
    1. Юлія Базелюк, Дубовомахаринецький ЗНВК.
    2. Єлизавета Розізнана, Широкогребельська СЗШ І-ІІІ ст.
    tovmar.JPG

    3. Ірина Товмар, Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст.

    Номінація «Кращий художній колектив»:
    1. Агітбригада «Покоління NEXT» Бродецької СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Хореографічний ансамбль «Вітерець» Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Фольклорний ансамбль «Чеська криниця» Миколаївської СЗШ І-ІІІ ст.
    archi.JPG

    4. Хореографічний ансамбль «Зірки Арчі» Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст.

    Номінація «Кращий спортсмен»:
    1. Вадим Нестюк, Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст., неодноразовий призер всеукраїнських та обласних змагань з туризму.
    2. Денис Сизоненко, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст., призер області з волейболу.
    chernupko.JPG

    3. Олександр Чернипко, Самгородоцька СЗШ І-ІІІ ст., легка атлетика.

    Номінація «Краща спортсменка»:
    1. Дар`я Борачук, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст., чемпіон області зі штовхання ядра.
    2. Тетяна Дєдович, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія», призер обласних змагань з волейболу та легкої атлетики.
    kostenchyk.JPG

    3. Дарина Костенчук, Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст., неодноразовий призер всеукраїнських та обласних змагань з туристського багатоборства.

    siruk-d.jpg

    4. Дарина Сірик, Іванковецька СЗШ І-ІІ ст., чемпіон області, срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики.

    Номінація «Команда року»:
    1. Збірна команда району з волейболу, юнаки Бродецької та Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст. (4 місце в області).
    gepanis.JPG

    2. Туристичний клуб «Гепаніс» Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст. (і більше говорити нічого не треба).

    3. Збірна команда району з футболу, дівчата Глуховецької та Комсомольської СЗШ І-ІІІ ст. (ІІІ місце в області).

    Номінація «Дивотворці»:
    avramchuk.jpg

    1. Писанкарка Аврамчук Юлія, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст., І місце в обласному тижні народознавства.

    2. Юна художниця Попель Галина, Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласному конкурсі «Космічні фантазії».
    3. Фотоаматорка Янчук Лада, Безіменський ЗНВК, І, ІІ, ІІІ місце в обласному конкурсі «Моя Україна».

    Номінація «Кращий лідер учнівського самоврядування»:
    1. Дмитро Івчук, голова Козятинської районної громадської організації «Союз старшокласників «ЛІДЕР».
    2. Тетяна Коломієць, голова учнівського комітету Непедівської СЗШ І-ІІІ ст.
    siybro.jpg

    3. Інна Сябро, президент парламентської республіки Бродецької СЗШ І-ІІІ ст.

    4. Ірина Титар, прем’єр-міністр Міністерської служби Дубовомахаринецького ЗНВК.

    Номінація «Команда однодумців»:
    1. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст. (президент парламентської республіки – Сябро Інна, директор – Кудрявець Валентин Йосипович, селищний голова – Мартинюк Сергій Павлович).
    2. Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст. (голова учнівського самоврядування «Старшокласник» - Симчук Володимир, директор – Мальцев Юрій Ігорович, селищний голова – Нечипорук Олександр Михайлович, голова СВК «Маяк» - Рибак Микола Станіславович, директор ЗАТ АКВ «Українське каолінове товариство» - Балабанов Олександр Олександрович, директор селищного будинку культури – Зільберман Борис Олександрович).
    3. Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст. (прем’єр-міністр – Титар Ірина, директор – Залевський Володимир Володимирович, сільський голова Павлюк Лідія Іванівна, керівник фермерського господарства «Інгода» - Павлюк Андрій Іванович, керівник фермерського господарства «Арістіон» - Гуменюк Ігор Іванович).
    4. Зозулинецька СЗШ І-ІІІ ст. (президент школи – Старинщук Ірина, директор – Яремчук Микола Петрович, директор СТОВ «Хлібороб» - Сеніченко Микола Іванович, сільський голова – Максимчук Олександр Васильович).
    5. Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст. (президент шкільного учнівського парламенту – Білик Ліна, директор – Науменко Олександр Віталійович, директор СТОВ «Мрія» - Дроздович Анатолій Едуардович, директор СП «Агромаш» - Антонюк Володимир Миколайович, директор САТ «Комсомольське» - Тимощук Володимир Петрович).

    Номінація «Кращий керівник дитячого об’єднання»:
    1. Лещук Сергій Анатолійович, керівник художніх колективів ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    koziyk.JPG

    2. Козюк Євген Борисович, керівник військово-патріотичного клубу «Зміна» Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст.

    3. Олексюк Михайло Михайлович, керівник гуртка «Художня обробка деревини» Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Чашковський Франц Анатолійович, керівник туристичного клубу «Гепаніс» Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст.
    5. Юхимець Віталій Якович, керівник художніх колективів Дубовомахаринецького ЗНВК.

    Номінація «Відкриття року»:
    sikaliyk.JPG

    1. Діана Сікалюк, Самгородоцька СЗШ І-ІІІ ст., ІІІ місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика.

    2. Софія Слуцька, солістка-вокалістка Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Олександр Сохан, Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ст., ІІ, ІІІ місце в обласному конкурсі юних фотоаматорів «Моя Україна».
    4. Група «Корні-2», Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст.

    Номінація «Кращий учнівський колектив»:
    1. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст. (президент парламентської республіки – Сябро Інна, директор – Кудрявець Валентин Йосипович).
    2. Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст. (голова учнівського самоврядування «Старшокласник» - Симчук Володимир, директор – Мальцев Юрій Ігорович).
    3. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія» (президент – Кисельова Юлія, директор – Москалевський Зіновій Петрович).

     

    Номінація “Дитина року - 2013″

    kolomijchyk «Травневий зорепад – 2013» фото

    Коломійчук Іван, Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст.

    ХАЙ ЖИВЕ «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД»!

    Автор: sasha, 10:23

Потребление памяти: 12.19MB