Календар

Липень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • dsc_1135.JPG 13 травня 2014 року в приміщенні Кордишівського будинку культури відбувся 13-й районний рейтинг-конкурс «Дитина року» - фестиваль «Травневий зорепад».
    Усе було, як завжди: святково прибрана зала, щасливі і трохи схвильовані обличчя номінантів, вітання і подарунки, яскраві концертні номери, чудові ведучі й оригінальна мультимедійна презентація… Постійні оплески, овації, вигуки «Біс!» і «Браво!».
    Було приємно почути вітання фестивалю від заступників голови райдержадміністрації Миколи Купчика та Ігоря Джуса, від засновника і постійного спонсора фестивалю – начальника відділу освіти Аліни Діденко.
    А ще були квіти переможцям, були приємні сюрпризи і щире захоплення усіх присутніх по-справжньому неповторним дійством.
    Головну нагороду фестивалю (і 1000 гривень від Аліни Діденко) виборола учениця Переможнянської СЗШ І-ІІІ ст. Діана Обребська.
    Вітаємо її, вітаємо усіх номінантів і переможців і приводимо повний список героїв цьогорічного «Зорепаду» (переможці у номінаціях виділені червоним кольором).
    «Впевненість у майбутньому»
    1. Аліна Гриченюк, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Богдана Нижиловська, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Підготовча група зразкового хореографічного ансамблю «Зірки Арчі», Самгородоцький ДНЗ.
    «Кращі у навчанні»
    1. Ткачук Наталія, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Обребська Діана, Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Мартинюк Ірина, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Хрещенюк Яна, Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст.
    5. Ткачук Надія, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    6. Лугова Марина, Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.
    7. Янчук Олена, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    8. Медик Ігор, ЗНВК “Школа-інтернат-гімназія”.
    9. Дячук Олег, ЗНВК “Школа-інтернат-гімназія”.
    10. Лавренюк Марина, ЗНВК “Школа-інтернат-гімназія”.
    11. Дацюк Віталій, Гуровецька СЗШ І-ІІІ ст.
    12. Задвернюк Анастасія, Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст.
    13. Буравська Яна, Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст.
    14. Кисельова Юлія, ЗНВК “Школа-інтернат-гімназія”.
    15. Сиротюк Віталій, Вовчинецька СЗШ І-ІІІ ст.
    16. Мазур Ольга, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    17. Ковальчук Володимир, Широкогребельська СЗШ І-ІІІ ст.
    18. Івчук Дмитро, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст.
    19. Мацюк Мирослава, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст.

    «Кращі науковці»
    1. Микола Іванюк, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Вадим Липський, Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Андрій Мельник, Кашперівський ЗНВК І-ІІ ст.
    4. Єлизавета Роман, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    5. Ірина Товмар, Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст.
    «Кращі знавці інформаційних технологій»
    1. Віталій Кондратюк, Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Назар Савлук, Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Віталій Снодчик, Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Катерина Поліщук, Широкогребедьська СЗШ І-ІІІ ст.
    «Кращий учасник художньої самодіяльності»
    1. Роман Березнюк, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Дмитро Мануїлов, Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Дмитро Плотніцький, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    «Краща учасниця художньої самодіяльності»
    1. Юлія Базелюк, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Тетяна Гумінська, Пиковецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    3. Марія Дацюк, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    4. Ірина Товмар, Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст.
    «Кращий художній колектив»
    1. Хор ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    2. Вокальний ансамбль «Криниченька» Миколаївської СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Хореографічний ансамбль «Зірки Арчі» Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Ансамбль народного танцю «Вітерець» Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст.
    «Кращий спортсмен»
    1. Богдан Василишин, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Іван Роман, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Віталій Сизоненко, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    «Краща спортсменка»
    1. Дар’я Борачук, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Дар`я Сірик, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    3. Олена Соколовська, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    «Команда року»
    1. Збірна команда району з жіночого футболу, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Туристичний клуб «Гепаніс» Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Агітбригада «Покоління NEXT» Бродецької СЗШ І-ІІІ ст.
    «Дивотворці»
    1. Дзигар Анастасія, Зозулинецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Крижанівська Яна, Жежелівський ЗНВК І-ІІІ ст.
    3. Сохан Олександр, Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Янчук Лада, Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст.
    «Кращий керівник дитячого об’єднання»
    1. Волинець Анатолій Миколайович, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Мельничук Олександр Анатолійович, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Снодчик Іван Миколайович, Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст. та Зозулинецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    «Лідер року»
    1. Вікторія Пєтух, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Марина Савчук, Кашперівський ЗНВК І-ІІ ст.
    3. Ірина Тележинська, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.
    «Команда однодумців»
    1. Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    3. Зозулинецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.
    «Відкриття року»
    1. Ольга Дубова, Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Катерина Залюбівська, Юрівський ЗНВК І-ІІ ст.
    3. Анастасія Чулаєвська, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    4. Хор Козятинської СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    «Кращий учнівський колектив»
    1. Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    4. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    5. Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст.
    «Дитина року»
    1. Обребська Діана, Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст.

     «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД – 2014» фото

     «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД – 2014» фото

     «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД – 2014» фото

     «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД – 2014» фото

     «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД – 2014» фото

     «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД – 2014» фото

     «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД – 2014» фото

     «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД – 2014» фото

     «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД – 2014» фото

    Автор: sasha, 10:49

Потребление памяти: 12.2MB