Календар

Липень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • dsc_6489.jpg Здається, усе було – як завжди: святкова зала училища, яскраві зірки та повітряні кульки, посмішки і овації, чудові пісні і танці, безліч сюрпризів і неповторних вражень. Але тим то й славиться «Травневий зорепад», що кожне свято – оригінальне і незабутнє.
    От і 14-й фестиваль назавжди залишиться у пам’яті учасників і своєю інтригою, і неочікуваними номінаціями, і досить солідними призами. А найбільше вразили усіх присутніх зірки, які запускали до небес усі переможці у номінаціях (насамкінець свято над нами було по-справжньому зоряне небо).
    Фестиваль вітали та оголошували переможців у номінаціях голова Козятинської райдержадміністрації Олег Оркуша, голова Козятинської районної ради Сергій Лановик, начальник відділу освіти Аліна Діденко, директор обласного Будинку культури учителя Тетяна Мельник та інші.
    Найголовніші «зірки» фестивалю вибороли: «Школа гармонійного розвитку» - ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія», «Дитина року – 2015» - Ірина Товмар, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст. Аліна Анатоліївна Діденко звернулась зі сцени до голови районної ради з проханням врахувати рішення журі фестивалю при визначенні кращих осіб і колективів, які цьогоріч будуть занесені на районну Дошку пошани.
    За традицією називаємо усіх номінантів «Травневого зорепаду – 2015» (переможці у номінаціях виділені червоним).
    «Кращі олімпійці»
    1. Грицюк Олексій, Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Дацюк Віталій, Гуровецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Дячук Олег, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    4. Кисельова Юлія, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    5. Лавренюк Марина, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    6. Мазур Наталія, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    7. Мартинюк Ірина, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    8. Ткачук Надія, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    9. Ткачук Наталія, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    10. Бондар Дарина, Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст.
    11. Порхун Аліна, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст.

    «Кращий учень»
    1. Ільчук Олександр, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    2. Рибачук Олександр, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Савчук Артур, Пляхівська СЗШ І-ІІ ст.
    4. Сесмій Олег, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    «Краща учениця»
    1. Кравець Ірина, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Мазко Валерія, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    3. Товмар Ірина, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Сиротюк Ольга, Вовчинецька СЗШ І-ІІІ ст.
    «Відкриття року»
    1. Анатолій Борачук, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Анна Глеба, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    3. Валентин Мовчан, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    «Впевненість у майбутньому»
    1. Анастасія Ільчук, 2 клас Зозулинецького ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Кумчак Ілона, 4 клас Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Лавришин Віталій, 4 клас Бродецької СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Панчук Софія, 4 клас ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    «Кращий спортсмен»
    1. Коновальчук Микола, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Мар’янчик Андрій, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Ярошевський Андрій, Вовчинецька СЗШ І-ІІІ ст.
    «Краща спортсменка»
    1. Марія Павлова, Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Юлія Петюх, Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Дар`я Сірик, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    4. Вікторія Сидоренко, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    «Команда року»
    1. Збірна району з жіночого футболу, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Туристичний клуб «Гепаніс» Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Збірна району з авіамодельного спорту, Дубовомахаринецький ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Збірна району з інформаційних технологій (Білопільська, Йосипівська, Широкогребельська СЗШ І-ІІІ ст.).
    «Кращий художній колектив»
    1. Хореографічний ансамбль «Вітерець» Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Вокальні колективи ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    3. Вокальний ансамбль «Криниченька» Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі» Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст.
    «Кращий учасник художньої самодіяльності»
    1. Дмитро Мануїлов, Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Дмитро Плотніцький, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    3. Максим Поліщук, Самгородоцька спецшкола.
    «Краща учасниця художньої самодіяльності»
    1. Віталіна Бальшанек, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.
    2. Марія Дацюк, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    3. Софія Слуцька, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Ірина Товмар, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.
    5. Олександра Шпінь, Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст.
    «Кращий керівник дитячого об’єднання»
    1. Гончарук Людмила Миколаївна, керівник гуртка «Колорит» Козятинської СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    2. Козюк Євген Борисович, керівник спортивних секцій Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Лановик Лариса Ярославівна, керівник фольклорного ансамблю «Чеська криниця» Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст.
    4. Лещук Сергій Анатолійович, керівник вокальних колективів та художньої студії ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    5. Снодчик Іван Миколайович, керівник гуртків «ВЕБ-дизайн» Йосипівської СЗШ І-ІІІ ст. та Зозулинецького ЗНВК І-ІІІ ст.
    6. Чашковський Франц Анатолійович, керівник туристичного клубу «Гепаніс» Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст.
    «Лідер року»
    1. Ірина Кравець, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Вікторія Пєтух, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Катерина Поліщук, Широкогребельська СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Ірина Товмар, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.
    5. Наталія Тригуб, Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.
    «Дивотворці»
    1. Матвійчук Єлизавета, Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Марценюк Леонід, Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Черняк Артем, Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Янчук Лада, Безіменський ЗНВК І-ІІІ ст.
    «Кращі науковці»
    1. Василічишин Савелій, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Кузьменко Єгор, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    3. Сухенко Роман, Вівсяницька СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Чулаєвська Анастасія, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    «Кращі програмісти»
    1. Борачук Анатолій, Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Кондратюк Віталій, Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Поліщук Катерина, Широкогребельська СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Снодчик Віталій, Йосипівська СЗШ І-ІІІ ст.
    «Школа волонтерського руху»
    1. Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    4. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    5. Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст.
    6. Самгородоцька СЗШ І-ІІІ ст.
    7. Юрівський ЗНВК І-ІІ ст.
    «Школа загартування учнів»
    1. Білопільська СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    4. Самгородоцька СЗШ І-ІІІ ст.
    5. Широкогребельська СЗШ І-ІІІ ст.
    «Школа естетичного розвитку»
    1. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    3. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    4. Флоріанівська СЗШ І-ІІІ ст.
    «Школа інтелектуального розвитку»
    1. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».

    «Школа гармонійного розвитку»
    1. Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    2. Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.
    3. Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9.
    4. ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія».
    5. Самгородоцька СЗШ І-ІІІ ст.
    «Дитина року»
    1. Товмар Ірина, Миколаївський ЗНВК І-ІІІ ст.

    dsc 6193 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД   2015» фото

    dsc 6272 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД   2015» фото

    dsc 6316 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД   2015» фото

    dsc 6334 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД   2015» фото

    dsc 6370 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД   2015» фото

    dsc 6410 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД   2015» фото

    dsc 6444 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД   2015» фото

    dsc 6466 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД   2015» фото

    dsc 6475 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД   2015» фото

    dsc 6489 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД   2015» фото

    dsc 6521 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД   2015» фото

    Автор: sasha, 09:32

Потребление памяти: 12.21MB