Календар

Липень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • tz8.jpgУсе росте довкола, квітне,
    Так, як буває навесні,
    «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» - у квітні?
    А власне, а чому б і ні?
    Навколо все кипить, вирує,
    Серця зриваються в політ,
    «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» крокує
    Вже десять неповторних літ.
    Обличчя свіжі і новітні,
    Зацвів рожево-білий сад,
    Він десять років буйно квітне…
    Віват, «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД»!

    Ювілейний фестиваль найкращих дітей Козятинщини  «Травневий зорепад - 2011» відбувся у приміщенні Козятинського вищого політехнічного училища залізничного транспорту. На цьому святі були визначені кращі із кращих у навчанні, спорті, художніх виступах.
    Фестиваль розпочався урочистою ходою «зірковою доріжкою», по якій пройшли усі номінанти цьогорічного «Травневого зорепаду», гості свята, а також переможці «Травневого зорепаду» минулих років: Олександр Онофрійчук (2002), Світлана Лужанська (2004), Інна Тучак (2007), Олеся Шамро (2008), Олександр Ярошенко (2009), Наталка Майструк (2010).
    Усі вони були нагороджені пам’ятними відзнаками фестивалю. Такі ж відзнаки з рук фундатора фестивалю, начальника відділу освіти Аліни Діденко, одержали ті, хто разом з нею брав участь в організації першого «Травневого зорепаду», - начальник служби у справах дітей Євгенія Вітко і директор соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Ігор Гасюк.
    Переможцями ювілейного фестивалю у номінаціях стали:
    - «Впевненість у майбутньому» - Марія Дацюк, Козятинська СЗШ І-ІІІ ст. № 9;
    - «Дивотворці» - Олександр Тодчук, Сестринівська СЗШ І-ІІІ ст.;
    - «Юні науковці» - Олеся Гаврилюк, Сестринівська СЗШ І-ІІІ ст.;
    - «Кращі учасники художньої самодіяльності» - Ірина Товмар, Миколаївська СЗШ І-ІІІ ст., та Дмитро Плотніцький, Іванковецька СЗШ І-ІІ ст.;
    - «Кращі спортсмени» - Олександр Сизоненко, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст., та Ольга Мазур, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.;
    - «Кращий художній колектив» - зразковий хореографічний ансамбль «Зірки Арчі» Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст.;
    - «Краща команда» - туристичний клуб «Гепаніс» Вернигородоцької СЗШ І-ІІІ ст.;
    - «Кращий молодіжний лідер» - Роман Старушок, Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст.;
    - «Кращий керівник дитячого об’єднання» - Сергій Анатолійович Лещук, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія»;
    - «Відкриття року» - художні колективи Широкогребельської СЗШ І-ІІІ ст.;
    - «Команда однодумців» - Юрівська СЗШ І-ІІ ст.;
    - «Кращий учнівський колектив» - ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія»;
    - «Найкращі у навчанні» - Коломійчук Іван, Переможнянська СЗШ І-ІІІ ст.; Комарівська Наталія, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія»; Корнійчук Інна, Непедівська СЗШ І-ІІІ ст.; Майструк Алла, ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія»; Миклін Юрій, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.; Мовчанюк Олена, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.; Сиротюк Віталій, Вовчинецька СЗШ І-ІІІ ст.; Слюсаренко Юрій, Жежелівський ЗНВК; Ткачук Анна, Бродецька СЗШ І-ІІІ ст.
    Гран-прі фестивалю «Дитина року – 2011» виборола Анна Ткачук, одинадцятикласниця Бродецької СЗШ І-ІІІ ст.
    Переможців «Травневого зорепаду» вітали начальник відділу освіти Аліна Діденко, голова Козятинської районної ради Валерій Стахов, заступник голови Козятинської райдержадміністрації Антоніна Лазарчук, юрисконсульт обласної ради профспілки працівників освіти і науки Ольга Кутик та інші.
    Нагородження переможців фестивалю перемежалося виступами кращих колективів та виконавців Козятинського району.
    Ювілейний – десятий – «Травневий зорепад» відбувся. Він житиме ще багато років,тому що він запалює нові зірки і сузір’я на небосхилі Козятинської освіти.

    tz1 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    tz2 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    tz3 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    tz4 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    tz5 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    tz6 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    tz7 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    tz8 «ТРАВНЕВИЙ ЗОРЕПАД» фото

    Автор: sasha, 10:17

Потребление памяти: 12.19MB