Календар

Липень 2017
П В С Ч П С Н
« Тра    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

  • 1330347945 logotip1 Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад фото

    1. Ткачук Наталію - ученицю 9 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (учитель Острожинська Т.В.);

    2. Мартинюк Ірину -  ученицю 8 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (учитель Острожинська Т.В.);

    3. Хрещенюк Яну - ученицю 8 класу Миколаївської СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з російської мови та літератури (учитель Товмар О.О.);

    4. Ткачук Наталію - ученицю 9 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІ місце в олімпіаді з російської мови та літератури (учителі Міхнєвич О.О., Кудрявець А.Й.);

    5. Ткачук Надію - ученицю 10 класу Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст. “Школа-дитячий садок”, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з російської мови та літератури (учитель Козаченко Ж.В.);

    6. Лугову Марину - ученицю 11 класу Комсомольської СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з російської мови та літератури (учитель Пизюк Н.Т.);

    7. Янчук Олену - ученицю 11 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з педагогіки та психології (учитель Чепис Т.Е.);

    8. Медика Ігора - учня 11 класу ЗНВК І-ІІІ ст. “Школа-інтернат-гімназія”, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (учитель Кравчук Є.О.);

    9. Обребську Діану - ученицю 9 класу Переможнянської СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІ місце в олімпіаді з історії (учитель Савчук І.І.);

    10. Дячука Олега - учня 9 класу ЗНВК І-ІІІ ст. “Школа-інтернат-гімназія”, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії (учитель Левицька Н.О.);

    11. Лавренюк Марину -  ученицю 8 класу ЗНВК І-ІІІ ст. “Школа-інтернат-гімназія”, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії (учитель Левицька Н.О.);

    12. Дацюка Віталія -  учня 8 класу Гуровецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії (учитель Кобернюк Л.В.);

    13.  Обребську Діану - ученицю 9 класу Переможнянської СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІ місце в олімпіаді з правознавства (учитель Савчук І.І.);

    14. Задвернюк Анастасію - ученицю 9 класу Переможнянської СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (учитель Савчук І.І.);

    15. Буравську Яну - ученицю 11 класу Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (учитель Стецюк О.В.);

    16. Кисельову Юлію -  ученицю 10 класу ЗНВК І-ІІІ ст. “Школа-інтернат-гімназія”, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з екології (учитель Левицька Н.О.);

    17.  Ткачук Наталію - ученицю 9 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови (учитель Загороднюк Г.Н.);

    18. Сиротюка Віталія -  учня 11 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій (учитель Матвійчук Т.П.);

    19. Мазур Ольгу - ученицю 11 класу Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з фізкультури і спорту (учитель Козюк Є.Б.);

    20. Ковальчука Володимира -  учня 11 класу Широкогребельської СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІ місце в олімпіаді з фізкультури і спорту (учитель Юрчук Ю.О.);

    21. Івчука Дмитра -  учня 10 класу Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з астрономії (учитель Андрух О.Б.).

    Автор: sasha, 10:08

Потребление памяти: 12.19MB