Архів:

Календар

Серпень 2020
П В С Ч П С Н
« Лип    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • 8989.jpg

  12 січня в приміщенні ЗНВК «Школа-інтернат-гімназія» відбулася церемонія нагородження переможців та лауреатів районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2011», у якому взяли участь директори шкіл, їх заступники з навчально-виховної роботи, працівники районного відділу освіти. До початку заходу була розгорнута виставка методичних розробок конкурсантів.

  У Конкурсі на визначення кращого вчителя-предметника район стартує у п’ятнадцяте. За цей час маємо 225 учасників районного, 55 - обласного та 4 - Всеукраїнського турів. У 2010-2011 навчальному році у районному етапі взяли участь 35 вчителів із 19 шкіл району в п’яти номінаціях. Лауреатами стали 4 учителів Глуховецької СЗШ, по 2 Комсомольської СЗШ та Кордишівської СЗШ , по одному Білопільської СЗШ, Бродецької СЗШ, Вернигородоцької СЗШ, Дубовомахаринецької СЗШ, Самгородоцької СЗШ. Представляли і нагороджували дипломами та преміями лауреатів і переможців працівники районного відділу освіти: В.І. Бобрівський, заступник начальника відділу Н.І. Терпило, завідуюча РКМЦ О.Г. Лубчинська, методисти О.О. Бабкіна, Л.П. Врублевська, Т.А. Сиваківська, В.М. Гаврилюк, директор позашкільного навчально-виховного центру І.В. Акуленко.
  Найменш чисельною була номінація «Німецька мова». Цей предмет викладається лише у трьох школах району, і тільки один вчитель – Олена Шамро із Білопільської СЗШ, виявила бажання взяти участь у конкурсі. В той же час вона стала лауреатом ще однієї номінації - «Світова література». Як про людину з кипучим джерелом енергії відгукнулася про неї заступник директора з навчально-виховної роботи. Сама ж Олена Іванівна висловила переконання, що вчитель цікавий до того часу, доки відповідає запитам дитини. Розповідаючи колегам про себе, виокремила захоплення туризмом, що став змістом життя. Відкрила у школі танцювальний гурток «Джерельце», а у вільний час моделює для його вихованців костюми. Своїм особливим захопленням назвала вирощування квітів.
  Кожен із переможців номінацій мав змогу познайомити присутніх із світом своїх захоплень. Переможець номінації «Початкові класи» Надія Рябченко із Комсомольської СЗШ, яку колеги характеризують як унікальну, життєдайну людину, розповіла, що любить готувати. Доказом цього став спеціально спечений до свята торт «Вишиванка».
  Її колега по навчальному закладу Наталя Демченко перемогла у номінації «Образотворче мистецтво». Одним із своїх захоплень назвала рукоділля. На підтвердження привезла ряд в’язаних спицями та гачком речей.
  Ліричну частинку своєї душі відкрила перед присутніми переможець номінації «Світова література», вчителька Вовчинецької школи Олена Острожинська. Навіть про свої захоплення вона розповіла у поетичній формі. А ще зачитала кілька віршів із власної збірки.
  Про захоплення подорожами та екскурсіями історичними місцями України, де шукає джерела для уроків, розповіла вчитель Самгородоцької СЗШ Неля Гаєвська, яка перемогла у номінації «Історія». Це захоплення розділяють з нею і вихованці, з якими побувала у найцікавіших заповідниках держави.
  Такими постали перед колегами переможці номінацій, довівши, що вони гідно представлять Козятинщину у II обласному етапі Конкурсу.

   ВИЗНАЧЕНО П’ЯТІРКУ КРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТНИКІВ фото


   ВИЗНАЧЕНО П’ЯТІРКУ КРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТНИКІВ фото


   ВИЗНАЧЕНО П’ЯТІРКУ КРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТНИКІВ фото


   ВИЗНАЧЕНО П’ЯТІРКУ КРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТНИКІВ фото


   ВИЗНАЧЕНО П’ЯТІРКУ КРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТНИКІВ фото


   ВИЗНАЧЕНО П’ЯТІРКУ КРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТНИКІВ фото


   ВИЗНАЧЕНО П’ЯТІРКУ КРАЩИХ ВЧИТЕЛІВ ПРЕДМЕТНИКІВ фото

  Автор: admin, 20:44

Потребление памяти: 11.8MB