•  img_3061.jpg Вже другій рік поспіль у Козятинському районі Позашкільним навчально-виховним центром у березні 2012 року були проведені змагання з початкового технічного моделювання серед молодших учнів, які проводились з метою виявлення і підтримки обдарованих школярів, розвитку в учнівської молоді творчих здібностей.
  Приємно відзначити, що у порівнянні з минулим роком кількість учасників зросла. Змагання проводились у два етапи: теоретичне завдання і практичне. Під час змагань, які проходили цікаво і насичено, конкурсанти продемонстрували свою майстерність у керуванні літачками, виготовленими власноруч, показали здатність логічно мислити. Як і під час будь-яких змагань, хвилювались і діти, і їх керівники. Учасники намагались «збільшити» дальність польоту літачків навіть гучними закликами.
  Дуже хвилюючим моментом було нагородження переможців:
  І м. – Демидюк Роман (Комсомольська СЗШ І-ІІІ ст.);
  ІІ м. – Ільчук Марина (Дубовомахаринецький ЗНВК);
  ІІ м. – Медвідь Юрій (Кордишівська СЗШ І-ІІІ ст.);
  ІІІ м. – Липський Вадим (Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст.);
  ІІІ м. – Зацерковний Владислав (Махаринецька СЗШ І-ІІІ ст.).
  Після закінчення змагань керівник авіамодельного гуртка Дубовомахаринецького ЗНВК Міщенко Д. Г. продемонстрував юним авіамоделістам нові моделі літаків, які потім випробовувались в дії.
  Майстер-клас, проведений Міщенком Д. Г. для учасників змагань, і конкурс взагалі сприяли підвищенню інтересу дітей до авіації та космонавтики, до технічної творчості, нехай і у самому початковому варіанті.

  Автор: sasha, 07:03

Потребление памяти: 12.04MB