Архів:

Календар

Червень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • sanpostu2.jpg 23 квітня проходили уже вчотирнадцяте змагання на звання кращого шкільного санітарного поста в рамках Всеукраїнського місячника Червоного Хреста. У них взяла участь 21 команда: 5 – міських шкіл, 16 – районних. Санпостівцями стали учні 5-6 класів. Змагання проходили у міському Будинку культури.
  Після жеребкування кожна команда отримала маршрутний лист та мала пройти цього разу шість етапів, вперше не було етапу зі знання правил дорожнього руху. Першим етапом була стройова підготовка, де команди мали презентувати себе та надати рапорт про роботу шкільних санітарних постів. Юних санпостівців екзаменували зі знання та вміння доглядати за хворими вдома, вміння надавати першу медичну допомогу при травмах та нещасних випадках, особистої гігієни і профілактики інфекційних хвороб, знання лікарських рослин та їх застосування, історії ТЧХ, правил безпеки на залізничних об’єктах.
  Вперше юні санпостівці мали змогу на практиці побачити надання невідкладної допомоги при важких травмах, що їм продемонстрував разом із колегою фельдшер Микола Боровічук, який також оцінював знання дітей на профільному етапі. Школярі з цікавістю оточили карету швидкої, знайшлося чимало бажаючих побути у ролі «потерпілого».
  Переможців традиційно визначали за кількістю набраних балів, окремо між міськими та сільськими школами. Перше місце виборола у районі Вернигородоцька СЗШ І-ІІІ ст., друге – Широкогребельська СЗШ І-ІІІ ст., третє – Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст. Переможці отримали кубок, грамоти, подарунки та солодощі, в тім числі від теркому профспілки та відділу освіти РДА. Не залишилися без заохочувальних призів й інші команди. Вручали нагороди незмінний голова журі Петро Ковальчук та голова міськрайонної організації ТЧХ Тамара Юхимчук.

  sanpostu1 ЗМАГАЛИСЯ ШКІЛЬНІ САНПОСТИ фото

  sanpostu2 ЗМАГАЛИСЯ ШКІЛЬНІ САНПОСТИ фото

  sanpostu3 ЗМАГАЛИСЯ ШКІЛЬНІ САНПОСТИ фото

  sanpostu4 ЗМАГАЛИСЯ ШКІЛЬНІ САНПОСТИ фото

  sanpostu5 ЗМАГАЛИСЯ ШКІЛЬНІ САНПОСТИ фото

  Автор: sasha, 08:44

Потребление памяти: 11.89MB