Архів:

Календар

Червень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • seminar-1.png 3 листопада 2011 року на базі ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа-інтернат-гімназія» ім.В.М. Підгорбунського пройшов семінар – практикум для слухачів курсів Вінницького обласного інституту підвищення кваліфікації педагогічних працівників. І не випадково, адже діяльність методичного кабінету цього навчального закладу визнано однією із найкращих в області.
  До нашого району завітали  досвідчені заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи шкіл області. В роботі семінару взяли участь    Валентина Іванівна Ковальчук, завідувач кафедри управління освіти ВОІПОПП та Олександра Георгіївна  Лубчинська,  завідувач районним координаційно – методичним центром. Директор гімназії Зиновій Петрович Москалевський   для учасників семінару презентував навчальний заклад нового типу, визначив пріоритетні напрямки його розвитку. Заступник директора з науково – методичної роботи Левицька Н.О. познайомила присутніх з організацією науково – методичної роботи у гімназії.
  Щодо питання організації роботи шкільного методичного кабінету – досвідом  поділилася Олексюк Т.В., заступник директора з навчально – виховної роботи. Вона є також і завідувачем шкільного методичного кабінету, який у обласному конкурсі шкільних методичних кабінетів у номінації «Шкільні методичні кабінети ліцеїв, гімназій» посів ІІ місце. Ця перемога стала основною причиною для проведення семінару та обміну досвідом роботи для колег з області.

  seminar 1 ЗНВК І ІІІ ступенів «Школа інтернат гімназія» приймала слухачів курсів Вінницького ОІПОПП фото

  seminar 2 ЗНВК І ІІІ ступенів «Школа інтернат гімназія» приймала слухачів курсів Вінницького ОІПОПП фото

  seminar 3 ЗНВК І ІІІ ступенів «Школа інтернат гімназія» приймала слухачів курсів Вінницького ОІПОПП фото

  Автор: sasha, 12:19

Потребление памяти: 11.89MB