Архів:

Календар

Липень 2020
П В С Ч П С Н
« Тра    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Корисна інформація

МОН

Педпреса

УЦОЯО


ВРЦОЯО


МОН

Вінницький обласний інститут післядимломної освіти педагогічних працівників

 • 11. 10. 2013 р. відбувся «круглий стіл» в рамках постійно діючого семінару заступників директорів з виховної роботи на тему: «Шляхи підвищення в суспільстві престижу сім’ї, формування сімейних цінностей сучасної учнівської молоді у контексті Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року» та Державної цільової програми підтримки сім’ї до 2016 року».
  У засіданні взяли участь: методисти районного методичного кабінету, заступники директорів з виховної роботи ЗНЗ шкіл району, начальник державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Козятинського міськрайонного управління юстиції.
  Метою проведення зібрання було надати заступникам директорів з виховної роботи теоретико-практичний інструментарій щодо підготовки підростаючої молоді до дорослого, сімейного життя.
  В ході засідання методистом РМК Новіковою Л.Г. актуалізовано питання нормативно-правової бази з організації роботи в напрямку родинно-сімейного виховання (Методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2013-2014 н. р. від 15.07.2013 р. № 34-4-03/4587, Обласна цільова соціальна комплексна програма підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків на період до 2015 року, Державна програма «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року», Державна цільова програма підтримки сім’ї до 2016 року, а також впровадження статевого виховання, гендерної політики та ювенальної юстиції в систему виховання учнів.
  Мультимедійну презентацію «Досвід шкільно-сімейного виховання у педагогічній практиці Василя Сухомлинського» представила Матвієнко Є.А., ЗДВР Миколаївської СЗШ І-ІІІ ст.
  З доповіддю «Сім’я як соціально-педагогічне середовище. Особливості й перспективи розвитку сучасної сім’ї. Відродження народних традицій сім’ї – потужного виховного потенціалу» виступила Лужанська В.П., ЗДВР Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст.
  Поради психолога «Формування культури материнства старшокласниць - актуальна соціально–психолого-педагогічна проблема» підготувала Вергелес О.П., методист РМК з психологічної служби.
  Про вплив демографічних та соціальних умов у Козятинському районі та Україні в цілому на виховну функцію сім’ї розповіла<Крейдіна І.В., начальник державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Козятинського міськрайонного управління юстиції.
  На завершення заходу проведено «аукціон ідей» щодо питання «Співпраця школи та сім’ї у вихованні у старшокласників культури взаємних відносин, плеканні сімейних цінностей» (з досвіду роботи ЗНЗ району). В обговорення взяли участь всі учасники «круглого столу», цікавий досвід представили Коваленко О.М., заступник директора з виховної роботи Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст. та Шпінь Катерина Степанівна, заступник директора з виховної роботи Йосипівської СЗШ І-ІІІ ст.

  Автор: sasha, 07:30

Потребление памяти: 11.88MB